• Wpisów: 571
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis: 7 lat temu, 23:59
  • Licznik odwiedzin: 141 218 / 4741 dni
 
bleackangel1
 
Wiecie kim jest ta brunetka? Chyba nikt się nie spodziewał, że wyrośnie na taką piękną dziewczynę!

To Lourdes Leon, córka Madonny. Chociaż bierze aktywny udział w życiu show-biznesu od najmłodszych lat, to dopiero od niedawna buduje własny wizerunek bez wpływu słynnej mamy.

Lourdes obecnie promuje najnowszą kolekcję marki Material Girl, którą chociaż stworzyła z Madonną, stara się zarządzać sama.
lou3.jpeg

Lourdes urodziła się 14 października 1996 roku. W tym roku skończy piętnaście lat. Jako dziecko nie należała do grona najpiękniejszych pociech celebrytów, ale za to wyrosła na bardzo atrakcyjną nastolatkę.

lou8.jpeg

Ojcem Lourdes jest Carlos Leon, z którym Madonna spotykała przez dwa lata od 1994 roku. To po ojcu dziewczyna ma ciemne oczy i karnację.

lou6.jpeg

Madonna, jako jedna z gwiazd największego formatu, promowała córkę niemal przy każdej okazji. Wokalistka wielokrotnie powtarzała, że sama przygotuje córkę do trudnego życia w show-biznesie.

lou9.jpeg

Lourdes wystąpiła gościnnie w kilku teledyskach swojej mamy, między innymi Celebration. Dziewczyna nigdy nie mogła i nie może podejmować sama decyzji o udzielaniu wywiadów oraz uczestniczenia w sesjach zdjęciowych.

lou2.jpeg

Madonna ma nie tylko wpływ na kształtowanie kariery córki, ale na pewno jako jedna z ikon mody, wpływa na wygląd Lourdes, która tak jak mama, uwielbia mieszanie stylów i ubrania od znanych projektantów.

lou5.jpeg

Lourdes z utęsknieniem czeka na osiągnięcie pełnoletności, bo jak kiedyś zdradziła, wtedy będzie mogła bezkarnie umawiać się na randki, których teraz zabrania jej mama

lou11.jpeg

Wspólna marka Material Girl, miała pokazać, że Lourdes potrafi tworzyć nie tylko pod ścisłą kontrolą Madonny. Póki co powstały dwie kolekcje, z czego ostatniej twarzą została Kelly Osbourne.

lou10.jpeg

Madonna i Lourdes mają zupełnie dwa różne typy urody, ale za to lubią podobne ubrania i makijaże. Czy to jak wygląda córka wokalistki jest jej wyborem, czy to Madonna narzuciła Lourdes styl?

lou12.jpeg

Czy Lourdes Leon osiągnie sukces? Mając tak wpływową mamę, jaką jest Madonna, wydawać by się mogło, że jej pozycja w show-biznesie jest bardzo silna. Czy jednak będzie ona chciała budować karierę na osiągnięciach matki?

lou4.jpeg

Nie możesz dodać komentarza.