• Wpisów: 571
  • Średnio co: 6 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 23:59
  • Licznik odwiedzin: 114 026 / 3679 dni
 
bleackangel1
 
Czy Doda miała majtki?

Procesy sądowe, tysiące oburzonych osób, szeroka dyskusja społeczna... kto by się spodziewał, że tyle emocji mogą wywołać zwykłe ciuchy?! A jednak! Polskim gwiazdom niekiedy udaje się być w centrum uwagi tylko dzięki temu, co mają na sobie. I nie zawsze dzieje się tak wbrew ich woli...

Piękna suknia, w której gwiazda wystąpiła na rozdaniu Telekamer, wywołała niemałe poruszenie, zwłaszcza, że jedna z gazet napisała wtedy, że Królowa nie miała pod spodem bielizny! Sprawa dotarła do sądu, gdzie po miesiącach walki, analizowania zdjęć i konsultowania się ze specjalistami stwierdzono: Doda miała majtki.
a10.jpeg

Seksowna panna młoda

Dekolt sukni ślubnej Joasi był komentowany jeszcze długo po ślubie. Zastanawiano się, czy to wypada, żeby panna młoda tak bardzo eksponowała swoje wdzięki i czy kreacja pochodzi z atelier Macieja Zienia. Sam projektant musiał zaprzeczać w mediach tym pogłoskom obawiając się, że ktoś połączy jego nazwisko z... kiepskim wykonaniem i tanim materiałem.
mwmedia_20100725_021727.jpeg

Kto może pokazywać plecy?

Kim jest ta młoda blondynka w pięknej czerwonej sukni odkrywającej całe plecy? To Monika Olejnik na Balu Dziennikarzy! Kto by się spodziewał, że pięćdziesięcioczteroletnia szanowana dziennikarka odważy się na tak wiele?
akpa20100116_bal_dziennikarzy_jk_0186.jpeg

Chłód mi niestraszny!

I wracamy do Dody! Tym razem nie może być żadnych wątpliwości co do tego, czy miała bieliznę. Majtki miała i właściwie poza rajstopami nic więcej nie zdobiło jej pośladków w pewną chłodną sylwestrową noc.
q12.jpeg

Czerwone niespodzianki

Seksownie czy fatalnie? Wpadka czy celowy zabieg? Ciekawe, czy Małgorzata Teodorska wiedziała, jaką dyskusję wywoła jej czerwony stanik tak bardzo widoczny pod czarnym golfem?
st400.jpeg

Prawie jak Britney Spears

A że "prawie" robi wielką różnicę, nie trzeba nikomu tłumaczyć. Słynąca z kopiowania Lady Gagi Candy Girl postanowiła teraz naśladować Britney Spears z teledysku Toxic. Wyszło dość tanio i nieudolnie. Czy ktoś pamięta, co zaśpiewała wtedy na koncercie?
akpa20100828_bydgoszcz_hit_festiwal_jk8965.jpeg

W bezlitosnym świetle fleszy

Oj, Katarzyna Niezgoda musiała bardzo żałować wyboru tej sukienki, gdy oglądała po tej imprezie swoje fotki... Wychodząc z domu powinna się zastanowić, jak ten materiał będzie "reagował" na światło fleszy.
play_akpa_jw_5744.jpeg

Gdzie jest sukienka?

Na pewno nie na swoim miejscu! Rozumiemy, że Iwona Węgrowska jest bardzo dumna ze swoich (kupionych) skarbów, ale to jeszcze nie powód, żeby wystawiać je na widok publiczny! Paradowanie z tak bardzo odsłoniętym biustem jest po prostu nieeleganckie.
1278666597.jpeg

Za dużo czy za gorąco?

Nie wiadomo, nad czym częściej się zastanawiano po tym, jak Doda wystąpiła tak w show Polsatu. Czy można pokazywać tak dużo o godzinie 20 w programie rozrywkowym, a może raczej czy w takim plastikowym kombinezonie da się wytrzymać i nie ugotować?!
mwmedia_20100328_223517.jpeg

Eh ta grawitacja

To zadziwiające, jak wiele potrafi zdziałać odrobina samokrytyki. Wystarczyło, żeby Edyta Olszówka przed wyjściem z domu zadała sobie dwa pytania: ile mam lat i jak wygląda mój biust? Wtedy na pewno zdecydowałaby się na jakiś stanik, w którym jej piersi byłyby na odpowiedniej wysokości.
1olszowska_ons.jpeg

Kot w butach

Czarne, skórzane kozaki na obcasie, co w tym dziwnego?! A właśnie to, kto te buty założył...
michalpirog1.jpeg

Kot w butach

Michał Piróg niczego się nie boi! Póki co jego pojawienie się na pokazie mody na obcasach było sensacją... być może kiedyś ktoś podchwyci ten trend?
akpa20100408_loreal_jk_6538.jpeg

Katastrofa wszech czasów

Joasia Liszowska ukazała się z tej najgorszej strony w pewien sobotni wieczór, a już w niedzielę rano sieć pełna była jednomyślnych komentarzy: to była katastrofa!
jos_akpa_jk_2868.jpeg

Grunt to mieć plecy

Czarna sukienka Ani Muchy z odkrytymi plecami jest już niemal legendarna. Po tym, jak wywołała skandal na gdyńskim festiwalu, "wystąpiła" w show Wojewódzkiego, a potem na aukcji internetowej!
festiwal_gdynia9.jpeg

Jedyna na biało

Pośród wszystkich artystów zebranych na koncercie upamiętniającym ofiary katastrofy pod Smoleńskiem najbardziej widoczna była Marysia Sadowska - jako jedyna ubrana na biało. Czy o to właśnie chodziło?
akpa20100419_fryderyki_jk_9472.jpeg

Gnijąca panna młoda?

Długo można się zastanawiać nad tym, która "kreacja" Dominiki Gawędy wywołała najwięcej emocji. . To z resztą bez znaczenia, bo wydaje się, że piosenkarka jest w stanie założyć niemal wszystko, by o niej napisano.
akpa20091127_przybylski_jk_5492.jpeg

Nie możesz dodać komentarza.