• Wpisów: 571
  • Średnio co: 7 dni
  • Ostatni wpis: 7 lat temu, 23:59
  • Licznik odwiedzin: 132 326 / 4542 dni
 
bleackangel1
 

modern-talking-eastnews_1266478588.jpg

Duet Modern Talking nagrał wiele niezapomnianych piosenek. Chociaż okres ich największej popularności przypada na lata 1984 - 1987, do dziś przeboje Dietera Bohlena i Thomasa Andersa brzmią wzorcowo i mogą służyć za przykład doskonale przyrządzonych utworów pop, posiadających jednocześnie niepowtarzalny charakter. Ale ci dwaj panowie podbijali nie tylko listy przebojów. Zdobywali także serca milionów fanek na całym świecie.  Sprawdźcie, jak czas obszedł się z gwiazdami lat 80.
Pamiętacie Norę? Niejedna, zakochana w wokaliście Modern Talking, fanka gotowa była własnoręcznie wymierzyć jej karę za "kradzież" ukochanego Thomasa. No właśnie. Czy nadal są razem? Para rozstała się po kilkunastu latach wspólnego życia, a Thomas Anders słynny wisiorek z napisem "Nora" postanowił wrzucić do... sejfu. "Minęło z 10 lat, gdy go tam położyłem, a ludzie ciągle o niego pytają" - wyznał w jednym z wywiadów. Czy Thomas znów jest do wzięcia?
thomas_anders_nora_1266482602.jpg

Niestety nie, drogie fanki. Wkrótce po rozwodzie z Norą Balling, 47-letni obecnie wokalista związał się z niejaką Claudią Hess. Owocem ich miłości jest Alexander Mick, który przyszedł na świat w 2002 roku.
thomas_anders_eastnews_1266482756.jpg

Thomas Anders kontynuuje działalność artystyczną. Wydaje płyty (najnowsza ma się ukazać w tym roku), daje kilkadziesiąt koncertów rocznie. Uwielbia gotować. Jednak najważniejsze jest to, że uważa się za życiowego szczęściarza: "Niech zostanie tak, jak jest. Jestem szczęśliwy i chcę, żeby to trwało jak najdłużej"
anders1_akpa.jpg

A tak po latach prezentuje się "zabójczy blondyn", Dieter Bohlen. Niestety, pomiędzy nim, a Thomasem Andersem powstała tak wielka przepaść, że dalsze funkcjonowanie duetu okazało się niemożliwe. Były wokalista Modern Talking otwarcie przyznaje, że ta znajomość to już przeszłość, a za rozpad tej legendarnej formacji obwinia dawnego kolegę.
bohlen1_pap.jpg

Po rozpadzie grupy w latach 80. Bohlen założył zespół Blue System, komponował i zajmował się produkcją płyt takich wykonawców jak C.C. Catch, czy Chris Norman. Udzielał się również w programie będącym niemieckim odpowiednikiem "Idola" - pomagał młodym talentom poprzez produkcję ich płyt i komponowanie dla nich piosenek. A jak Wam się podoba "dzisiejszy" Dieter Bohlen?
bohlen2_pap.jpg

Panowie Bohlen i Thomas postanowili połączyć siły pod koniec lat 90. O ich nieustającej popularności niech świadczy fakt, że w latach 1998 - 2003 (czyli do definitywnego rozwiązania zespołu) udało im się sprzedać ponad 10 milionów płyt! Łącznie płyty grupy Modern Talking rozeszły się w nakładzie 160 milionów egzemplarzy!
moderntalking2_akpa.jpg

Ivan Komarenko - wokalista, były członek zespołu Ivan i Delfin - opowiedział w jednym z wywiadów o swoich pierwszych doświadczeniach seksualnych i o roli, jaką odegrała w tych ważnych chwilach muzyka Modern Talking. Miał wtedy 15 lat, natomiast jego "przewodniczka" była nieco starsza. "Wprowadziła mnie w życie seksualne. Uwiodła mnie na płytę zespołu Modern Talking. Byłem w nim zakochany, nawet przez kilka lat próbowałem naśladować głos Thomasa Andersa. Ona podarowała mi okładkę płyty, ze zdjęciem Thomasa. Ale byłem szczęśliwy" - wyznał Komarenko.
modern_talking_oficjalna_1266489727.jpg

Nie możesz dodać komentarza.