• Wpisów: 571
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis: 7 lat temu, 23:59
  • Licznik odwiedzin: 138 872 / 4694 dni
 
bleackangel1
 
Ukrainka upodabnia się do lalki z japońskich kreskówek. Ma już sporo fanek, które chcą iść jej śladami. Anastazja Szpagina jak japońska lalka anime.

Kiedyś producenci lalek wzorowali się na pięknych dziewczynach, teraz niestety jest odwrotnie. Wystarczy spojrzeć na to dziwo. Ukrainka Anastazja Szpagina (19 l.) zamienia się w plastikową japońską lalę – i to dosłownie.

Anastazja ma kompletnego fioła na punkcie kultowych postaci z japońskich kreskówek anime. Swoje życie poświęca na przemianę w jedną z nich.

Stopniowo, ale z uporem Anastazja przechodzi dramatyczną metamorfozę. Licząca 155 cm wzrostu nastolatka odchudziła się do zaledwie 36 kg. Farbuje włosy, zrobiła sobie operację podbródka. Na codzienny makijaż poświęca wiele czasu. Umalowanie jednego oka zajmuje jej 30 minut. Anastazja przyjęła nawet japońskie imię Fukkacumi.

Jej przemiana fascynuje wiele innych dziewczyn i starają się one ją naśladować. Dlatego Anastazja ma już 10 tys. fanów na facebooku. Niewykluczone więc, że wkrótce na ulice ukraińskich miast wyjdą tysiące laleczek anime, a prawdziwą kobietę będzie tam równie trudno spotkać, co znaleźć igłę w stogu siana.
anime5.jpeg
anime4.jpeg


anime3.jpeg


anime1.jpeg


anime2.jpeg


anime6.jpeg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego