• Wpisów: 571
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis: 7 lat temu, 23:59
  • Licznik odwiedzin: 138 872 / 4694 dni
 
bleackangel1
 
Te twarze wryją wam się w pamięć
Show-biznes to ciężki kawałek chleba. Wiedzą o tym celebryci, którzy muszą poprawiać swój wygląd na potrzeby mediów.
Wiadomo - im młodziej i atrakcyjniej prezentujesz się na czerwonym dywanie, tym więcej zarabiasz.

Niestety, niektóre gwiazdy w udoskonalaniu ciała straciły chyba zdrowy rozsądek i mocno przesadziły.

Co ciekawe, część z nich zachowuje się tak, jakby ich twarze były najpiękniejsze na świecie. Dumnie pokazują efekty pracy chirurgów plastycznych i za nic mają krytykę.
Zobaczcie najokropniejsze usta gwiazd! Ci ludzie naprawdę powinni stanąć przed lustrem i dobrze się sobie przyjrzeć!
usta600.jpeg

Hunter Tylo: Miejsce 10
Ukochana Ridge'a z "Mody na sukces" pewnie dziś nie zawróciłaby mu w głowie. Hunter Tylo, jedna z najpiękniejszych aktorek wszech czasów, oficjalnie może straszyć niegrzeczne dzieci.
Doskonale pamiętamy jej początki w tasiemcu o rodzinie Forresterów i nie możemy się nadziwić, że aktorka na własne życzenie stała się pośmiewiskiem.
EN_01033326_2747.jpeg

Lara Flynn Boyle: Miejsce 9
Lara Flynn Boyle to kolejna serialowa gwiazda, do której wzdychali mężczyźni 20 lat temu. Jej zjawiskowa uroda z czasów "Miasteczka Twin Peaks" wciąż nie daje nam spokoju.
Patrzenie na dziwną twarz naszej ulubienicy sprzed lat po prostu boli.
ALLONS_1035257.jpeg

Iwona Węgrowska: Miejsce 8
Na  liście nie mogło zabraknąć Iwony Węgrowskiej, polskiej celebrytki i piosenkarki, która już dwukrotnie powiększyła swoje usta.
Co ciekawe, gwiazda jest ze swoich wielkich warg dumna, o czym opowiedziała w kawalarce Łukasza Jakóbiaka "20m2 Łukasza".
iwonkamw.jpeg

Janice Dickinson: Miejsce 7
Wyjaśnijmy sobie jedno - Janice Dickinson piękną kobietą kiedyś była, ale skutecznie oszpeciła się zgubnym zamiłowaniem do operacji plastycznych oraz opalania.
Dziś odcina kupony od dawnej kariery i co rusz pojawia się na różnego rodzaju imprezach.

Pozostaje  tylko przytoczyć ulubione powiedzonko dziadka jednej z naszych redaktorek: Starość nie radość, śmierć nie wesele.
EN_00954252_0062.jpeg

Kris Jenner: Miejsce 5
Co stało się z ustami Kristen Jenner? To pytanie frapuje plotkarskie media od czasu emisji ostatniego sezonu reality-show Kardashianów, w którym Kris pokazała się z nienaturalnie powiększoną górną wargą.

Gwiazda tłumaczyła, że opuchlizna to wynik alergii pokarmowej. Jednak specjaliści z zakresu medycyny estetycznej nie mają złudzeń, że wielka warga to istotnie efekt reakcji uczuleniowej, ale na środki wypełniające usta lub znieczulenie stosowane przy zabiegach wypełniania ust np. kolagenem czy kwasem hialuronowym.

jenner.jpeg

Joan Rivers: Miejsce 6
Sami do końca nie wiemy, czy Joan Rivers tak bardzo jest uzależniona od popularności i młodzieńczego wyglądu, czy po prostu jest wesołą i lekko zdziwaczałą babcią, której można wiele wybaczyć.

Gwiazda telewizji nie potrafi pogodzić się z upływającym czasem. Obecnie Joan Rivers należy do grupy celebrytek, które wymieniane są jako przykłady nie zawsze udanych operacji plastycznych.
Twarz aktorki w ostatnich latach przeszła sporo zabiegów "upiększających".
joana.jpeg

Jocelyn Wildenstein: Miejsce 4
A to już klasyk - tej pani chyba nie trzeba nikomu przedstawiać! Jocelyn Wildenstein wiele lat temu przypominała człowieka, ale zgubna fascynacja kotami uczyniła z niej monstrum.

Czemu zdecydowała się na operacje plastyczne, które miały ją upodobnić do kota? Zrobiła to ze względu na zdradzającego ją męża. Podobno dziki wygląd miał go przy niej zatrzymać. To prawda, że miłość jest ślepa, ale nie tak bardzo!
EN_00990425_0003.jpeg

Amanda Lepore: Miejsce 3
Dotarliśmy do pierwszej trójki, którą otwiera Amanda Lepore. Jest tak brzydka, że paradoksalnie stała się muzą wielu artystów.
45-letnia amerykańska piosenkarka, modelka, aktorka i transseksualna ikona show-biznesu wciąż wyznacza trendy w popkulturze, choć nie wszyscy cenią jej wygląd i działalność na rzecz gejów, lesbijek i transseksualistów.
EN_00992479_0977.jpeg

Ciężko nazwać ją piękną, ale jedno trzeba przyznać - celebrytka na dobre wpisała się w popkulturę i wciąż zajmuje jedno z czołowych miejsc w show-biznesie.

Dodajmy, że swój karykaturalny wygląd zawdzięcza wielu, naprawdę wielu ingerencjom chirurgicznym, dzięki którym z mężczyzny przeistoczyła się w kobietę-lalkę.
20111019_zaf_ba9_020.jpeg

Jackie Stallone: Miejsce 2
Twarz Jackie Stallone wygląda koszmarnie. Matka Sylwestra Stallone od wielu lat nadużywa operacji plastycznych, ale jedno musimy jej przyznać: jak na 91 lat całkiem nieźle się zakonserwowała... Mało która babcia może się pochwalić taką formą.
JACKIE_EN_01045808_0122.jpeg

Kilka lat temu Stallone wyglądała o wiele gorzej niż dziś. Być może zmieniła lekarza, a może zaczęła starzeć się z godnością? Obawiam się, że na to drugie w jej przypadku już trochę za późno.
JACKIE_EN_00925427_0018.jpeg

Pete Burns: Miejsce 1
Takim oto sposobem dobrnęliśmy do miejsca pierwszego. Pete Burns to chyba największy potworek stworzony przez chirurgów. Popularny w latach 80. muzyk tak bardzo skupił się na operacjach plastycznych, że nawet jego fani nie pamiętają, jak wyglądał kilkanaście lat temu. Coś strasznego!
EN_00935222_0001.jpeg

Pete Burns: Sam siebie zniszczył
Pete Burns wiele lat temu przyznał się do androgynii, czyli posiadania cech psychicznych charakterystycznych zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. To dlatego tak mocno uwierzył w operacje plastyczne i możliwość upodobnienia się do kobiety.
Niestety, z marnym skutkiem.
EN_00969177_0005.jpeg

Dennis Avner: Człowiek Kot
EN_00145002_0007.jpeg

Nie możesz dodać komentarza.