• Wpisów: 571
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis: 7 lat temu, 23:59
  • Licznik odwiedzin: 138 872 / 4694 dni
 
bleackangel1
 

EN_01042524_1350.jpeg

Najgorsze ma już za sobą
Katie Piper z życiowej tragedii uczyniła swój atut. Kiedy po zakończeniu związku w 2008 roku jej były chłopak w akcie zemsty wynajął przestępcę, który najpierw ją zgwałcił, a następnie oblał kwasem siarkowym, początkująca prezenterka telewizyjna marzyła tylko o śmierci.
Przez wiele dni znajdowała się w agonii i błagała bliskich o skrócenie męczarni.

Na szczęście przetrwała załamanie i małymi krokami wracała do zdrowia. Nie tylko fizycznego, ale przede wszystkim psychicznego.

Z czasem poczuła się na tyle pewnie, że wróciła do telewizji, gdzie w programie dokumentalnym opowiedziała o swojej dramatycznej przeszłości. Niedługo później sama została prowadzącą produkcji „Odzyskać twarz”, mającej na celu pokazać oszpeconych ludzi, walczących o normalne życie.

Dziś Katie Piper jest nie tylko piękną i spełnioną kobietą, ale też gwiazdą niosącą nadzieję ludziom takim jak ona.
katie17.jpeg

Te blizny zostaną z nią na zawsze
Historia brytyjskiej dziennikarki i modelki Katie Piper znana jest ludziom na całym świecie. Kiedy wspinała się po szczeblach kariery w telewizji, były chłopak zmasakrował jej twarz i ciało kwasem siarkowym.

Dziewczyna przeżyła, ale przez wiele tygodni walczyła o życie, a później o wygląd, który już nigdy nie będzie taki sam. Teraz powraca na szczyt i pomaga osobom takim jak ona na nowo uwierzyć w siebie w programie "Odzyskać twarz" .
EN_01039250_2626.jpeg

Przestała się ukrywać, bywa na salonach i chętnie pozuje do zdjęć
Katie Piper pokazuje ludzi doświadczonych przez los i borykających się z trudnym do zaakceptowania wyglądem. Jednocześnie udowadnia, że nie zawsze ładna twarz pomaga w zrobieniu kariery.
Czasem wola walki i determinacja gwarantują popularność, wiarygodność i sympatię widzów. Zobaczcie, jak teraz wygląda bohaterka brytyjskiej telewizji!
EN_01028671_0642.jpeg

Program "Odzyskać twarz" wspiera ludzi takich jak ona
W 2008 roku dziewczyna padła ofiarą tragicznego w skutkach ataku.
Katie doznała rozległych poparzeń twarzy i straciła wzrok w jednym oku.
Przeszła wiele bolesnych operacji, najpierw walcząc o życie, a potem o wygląd swojej twarzy. Wygrała tę walkę i postanowiła pomóc innym podobnie poszkodowanym przez los.
piper6.jpeg

Katie Piper wie, co znaczy prawdziwe cierpienie
Serial "Odzyskać twarz" to czteroodcinkowy dokument, w którym śledzimy młodą, dzielną kobietę od momentu dramatycznego wypadku, aż po założenie przez nią fundacji, której celem jest pomoc oszpeconym ludziom.

Poznajemy świat osób, dla których wyjście z domu jest potwornym przeżyciem. Przez zniekształcenia ciała i twarzy muszą oni znosić przerażone, zniesmaczone czy wręcz znieważające spojrzenia przechodniów, które nieodwracalnie ranią ich serce i psychikę.

EN_01042524_1351.jpeg

Uśmiech nie znika z jej twarzy
W swej organizacji charytatywnej Katie Piper próbuje zgromadzić mentorów, którzy pomogą pokrzywdzonym odnaleźć siłę do życia.
"Odzyskać twarz" to wzruszający dokument o walce ludzi z przeciwnościami losu. To także piękny obraz wiary w drugiego człowieka.
EN_00982337_2616.jpeg

Katie Piper promienieje!
To ważne, że Katie Piper nie boi się opowiadać o swojej przeszłości. Z dramatu, który złamałby wielu ludzi, ona uczyniła swój znak rozpoznawczy i siłę napędową do życia.
- Pokochałam na nowo moją twarz. Kiedyś myślałam, że to jest niemożliwe... - powiedziała Piper w jednym z wywiadów.

Nie możesz dodać komentarza.