• Wpisów: 571
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis: 7 lat temu, 23:59
  • Licznik odwiedzin: 138 872 / 4694 dni
 
bleackangel1
 
Kiedy stara telewizja stara się być... młoda!
Każdego roku amerykańskie gwiazdy spotykają się na imprezie "Race To Erase" w Los Angeles. W tym roku na fotoreporterów czekało wyjątkowo trudne zadanie - musieli tak sfotografować celebrytów, aby nikt nie narzekał, że ktoś zrobił im krzywdę nieudanym zdjęciem.

Niestety, w przypadku niektórych gwiazd nawet talent fotografa i późniejsza obróbka nie poradziły sobie ze zniszczonymi przez operacje plastyczne twarzami gwiazd.

La Toya Jackson, Taylor Armstrong oraz Janice Dickinson, znane w ostatnim czasie przede wszystkim z działalności telewizyjnej i charytatywnej, przypomniały nam, jak niebezpieczna bywa miłość do chirurgicznej ingerencji w urodę.
Finalny efekt zabiegów bywa zatrważający!

La Toya Jackson zaczyna straszyć
La Toya Jackson – piosenkarka, modelka, celebrytka, ale przede wszystkim siostra znanego brata, Michaela Jacksona, któremu dorównuje pod względem ilości operacji plastycznych.
A392426_018.jpeg


lat600.jpeg

Za wszelką cenę próbuje zatrzymać czas
Choć 55-letnia La Toya niewiele zrobiła dla kultury i sztuki, to na pewno zostanie doceniona za sprzeciwianie się upływającemu czasowi. W niektórych krajach uznawana jest za wielką gwiazdę. Podobno w Polsce też (kilka lat temu została zaproszona na imprezę sylwestrową Polsatu).
race_2519.jpeg


race_2519.jpeg

Latka lecą...
La Toya Jackson złote czasy ma już dawno za sobą, więc coraz rzadziej można ją zobaczyć pozującą na czerwonym dywanie. Gala "Race To Erase" w Los Angeles jest jedną z ostatnich imprez, na które siostra Michaela Jacksona jest zapraszana. Tak prezentowała się rok temu.
FNP_EW_0188212.jpeg

Tylor Armstrong robi dobrą minę do złej gry?
Taylor Armstrong zasłynęła występami w reality-show "The Real Housewives" oraz tragicznym związkiem z byłym, nieżyjącym już mężem, Russellem Armstrongiem, który rok temu popełnił samobójstwo.

Bohaterowie programu tylko pozornie wiedli szczęśliwe życie. Kilka tygodni przed śmiercią Russella, Tylor, złożyła pozew o rozwód. Podobno mąż znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie.
adm_popculture_fs_kb_144.jpeg

Tylor Armstrong nadal poprawia swoją urodę
Małżeństwo Tylor i Rusella od dawna przechodziło kryzys, ale wydawało się, że uda im się uratować związek, tym bardziej, że para wychowywała kilkuletnią córeczkę oraz występowała w programie, który pokazywał bajkowe życie bogaczy z Beverly Hills.
A392426_020.jpeg

Janice Dickinson wciąż lubi poszaleć na imprezach
Janice Dickinson chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Modelka i była jurorka "Top model" obecnie żyje z chodzenia na imprezy i pozowania na czerwonym dywanie. Na gali "Race To Erase" zachowywała się wyjątkowo jak na nią przyzwoicie... Obyło się bez szalonych ekscesów.
FNP_EW_0188220.jpeg

Paris Hilton już nie jest "hot"
Ta gwiazda również nie wymaga prowadzenia. Paris Hilton można zobaczyć na każdym wydarzeniu, na które przybędą fotoreporterzy. Celebrytka wciąż ma parcie na szkło, a w ostatnich latach jej pozycja w show-biznesie nieco straciła na sile. Charytatywna gala na pewno przypomni jej nazwisko i to w pozytywnym znaczeniu
FNP_EW_0188176.jpeg

Linda Thompson chce pomagać innym
Linda Thompson, rocznik 1950, jest amerykańską aktorką, piosenkarką i autorką tekstów piosenek. Obecnie częściej skupia się na działalności charytatywnej, niż karierze.
adm_RaceEraseMS2012_BP_250.jpeg

Jak wam się podobają tegoroczne gwiazdy gali "Race To Erase"? Mam wrażenie, że coraz rzadziej pojawiają się na niej prawdziwe sławy. Łatwiej spotkać na czerwonym dywanie celebrytów drugiego sortu, niż gorące nazwiska.
Cóż, wszystko ma swój początek i koniec, także niegdysiejsze wielkie wydarzenia w Los Angeles.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego