Wpisy użytkownika Bleackangel1 z dnia 10 stycznia 2011

Liczba wpisów: 1

bleackangel1
 
Bleackangel1: Uczestnicy z "piekła rodem" wystąpią w reality-show?!

„Big Brother” od lat wywołuje kontrowersje na całym świecie. Najpopularniejszy reality-show znowu ma szansę wrócić do polskiej telewizji z uczestnikami, o jakich nikomu się nie śniło... Czy jesteście gotowi na zmasowany atak internetowych gwiazd, takich jak Luntek i Basia Kwarc?!
akpa20090914_play_jg_8527.jpeg


Luntek ma wielu przeciwników

Kilka lat temu stacja TV4 postanowiła wskrzesić sprawdzoną formułę, ale z małymi modyfikacjami. Do domu Wielkiego Brata zaprosiła ludzi kontrowersyjnych i dość charakterystycznych. Im mniej sobą prezentowali, tym lepiej. To właśnie na fali „Big Brothera” wypłynęła słynna kobieta koń, Jola Rutowicz.

jola.jpeg


Gracjan Roztocki lubi śpiewać i opalać się nago

Stacja poszła za ciosem i nakręciła kolejną edycję show, ale już ze znanymi nazwiskami. Okazało się, że nie cieszyła się już tak dużą popularnością, co jej poprzedniczka. Lepiej postawić na skandale i konfliktowych uczestników, niż na gwiazdy polskiego show-biznesu.

bruno_akpa_ae_5281.jpeg


Pani Basia

Wszystko wskazuje na to, że TV4 planuje wyjątkową edycję programu. Jak donosi portal Pudelek, tym razem w domu Wielkiego Brata znajdą się „osobowości” polskiego internetu, ludzie, którzy albo rozśmieszają Polaków mało wybrednymi żartami, albo starają się wywoływać skandale. Już teraz możemy być pewni, że poziom show mocno obniży swój i tak niski poziom...

akpa20090914_play_jg_8521.jpeg


Luntek jest fanem Dody

Kto miałby zamieszkać w domu Wielkiego Brata? Między innymi Barbara Kwarc, charyzmatyczna pani Basia, która niczego i nikogo się nie boi oraz mało lubiany Luntek, oddany fan Dody i Britney Spears.

luntek-star.jpeg


Gracjan poradziłby sobie w programie?

Producenci zastanawiają się również nad takimi kandydatami, jak niedoszły mąż Joli Rutowicz, Mateusz Osiecki oraz wesoły nudysta z zacięciem muzycznym, czyli Gracjan Roztocki. Ten ostatni wydaje się blond aniołkiem w porównaniu z pozostałą częścią ekipy...

swiry108.jpeg


Poznali się na planie "Rozmów w toku"

Dodajmy, że to nie będzie ich pierwszy kontakt z telewizją. Pani Basia i Gracjan występowali już gościnnie u Szymona Majewskiego, a Osiecki oświadczył się Joli Rutowicz w programie Ewy Drzyzgi. Oczywiście oświadczyny zostały przyjęte.

acbf40be0023de4e4c2a8667.jpeg


Czy gwiazdy Internetu przeniosą się do telewizji? Do tej pory zamieszanie wywoływały głównie na portalu Youtube, ale być może jeszcze większy sukces czeka ich właśnie w TV4. Lata wygłupiania się przed kamerką internetową nie pójdą na marne...
  • awatar gość: Jeszcze ta pigula z gdyni by sie do nich nadawala
Pokaż wszystkie (1) ›