Wpisy użytkownika Bleackangel1 z dnia 8 września 2010

Liczba wpisów: 2

bleackangel1
 
Co zrobić, żeby łabędziowi nie było gorąco, a kaczki z małymi znalazły drogę do stawu? Czy paralotniarz może latać po niebie, pod którym wypoczywają pragnący spokoju turyści? Czy policjant może popilnować prezentów ślubnych?
pol_policja_centrala_infolinia_580.jpeg


“Oszustwo! Miała być marihuana...”Kto może pomóc w znalezieniu oszustów, jak nie policja. 21-latek z Ełku zadzwonił na komisariat ze skargą. Młody mężczyzna zamówił kilogram marihuany, a zamiast tego dostał w paczce pocięte gazety.

Nietypowa sprawa szybko została rozwiązana przez mundurowych. Oszuści zostali zatrzymani, a 21-latek, który na swoje szczęście nie dostał narkotyków, uniknie kłopotów.

ns_jks_skret_marihuana_czb580.jpeg


Policjant - stróż prezentów?

Mieszkaniec woj. zachodniopomorskiego zobowiązał się do pilnowania prezentów ślubnych podczas wesela. Gdy nastała północ, zorientował się jednak, że ominie go najlepsza część zabawy biesiadników, czyli oczepiny.

Absolutnie nie mógł tego przegapić! Pomocy postanowił szukać u mundurowych. Zadzwonił do dyżurnego policjanta i poprosił o przysłanie funkcjonariusza, który mógłby popilnować cennych skarbów pary młodej w trakcie jego nieobecności...

jup_prezent_580.jpeg


Miłośnicy zwierząt

Troska o zwierzęta jest jak najbardziej wskazana. Niestety wielu ludzi bierze sobie to za mocno do serca.

Nadwrażliwa urlopowiczka z Gdańska zadzwoniła na policję i poprosiła o interwencję w sprawie kormorana, który zamiast pływać albo latać, chodzi sobie po plaży! Wzruszający był też los innego przedstawiciela tego gatunku ptaków, który - jak twierdził zgłaszający- cierpi, "bo ma płaski dziób jak łabędź".

Kolejna wczasowiczka chciała, by przyjechał policjant, który wskaże drogę do wody zagubionej kaczce z małymi. Może powinna zadzwonić do drogówki...

Jedną z turystek zaniepokoił natomiast łabędź, który pływał w morzu. Kobieta upierała się, że zwierzęciu na pewno jest za gorąco, dlatego musi chłodzić się w wodzie.

ns_labedz_580.jpeg


W pogoni za strusiem

Często policjanci proszeni są o okiełznanie niesfornych zwierząt. Ponad dwumetrowy struś pojawił się na lokalnej drodze w pobliżu Krzyszkowic (woj. małopolskie).

Mundurowi wraz z właścicielem zorganizowali obławę na ptaka, biegającego po drodze krajowej. Wystraszone zwierzę zafundowało im nie lada maraton. Po godzinnej gonitwie "pędziwiatr" został zatrzymany.

pol_strus_pedziwiatr_580.jpeg


Lamy na spacerze

W sobotnią noc dyżurny wielkopolskiej policji otrzymał zaskakujące zgłoszenie. Dzwoniący twierdził, że przed jego domem po ulicy przechadzają się lamy. Zaskoczony funkcjonariusz początkowo nie chciał dać wiary temu, co usłyszał. Zmienił zdanie, gdy spojrzał na ekran monitoringu. Zdumiony zauważył na jednym z nich egzotyczne zwierzęta z Ameryki Południowej.

Lamy zostały schwytane. Okazało się, że niesforne zwierzaki uciekły z cyrku, który przyjechał do miasta.

pap_lama_580.jpeg


Po moim niebie lata...

Polak na wakacjach narzeka na wszystko. A to, że woda w Bałtyku za zimna, a to piwo za ciepłe... Jednemu z wypoczywających przeszkadzał paralotniarz.

Turysta zadzwonił na policję z ekstremalną prośbą. Domagał się, by funkcjonariusze natychmiast wylegitymowali latającego w powietrzu mężczyznę, gdyż zakłóca on spokój plażowiczom.

pap_paralotnia_580.jpeg


Też chciała się wygodnie poopalać...

"Przyjedźcie i zabierzcie tę fokę, bo od 2 godzin leży na moim kocu" - krzyczał do słuchawki zniecierpliwiony turysta, wypoczywający na jednej z nadmorskich plaż. Policjanci nie przyjechali...

pap_foka_580.jpeg


Rodzinna awantura o... łazienkę

Pewien łodzianin zadzwonił na policję z prośbą o interwencję podczas rodzinnej awantury. Funkcjonariusze natychmiast podjęli działanie, gdyż mężczyzna był bardzo zdenerwowany.

Już od progu budynku usłyszeli krzyki. Gdy zapukali do mieszkania, otworzył im rozzłoszczony mężczyzna. Okazało się, że jego żona weszła łazienki i zbyt długo zbiera się do pracy. "Spóźnię się przez nią do pracy" - krzyczał i rozkazał stróżom prawa, by jak najszybciej rozwiązali tę sytuację...

Może zamiast zawracać głowę funkcjonariuszom, lepiej pomyśleć o drugiej łazience...

pap_lazienka_580.jpeg


A on sobie smacznie spał...

Zdenerwowany mieszkaniec Zabrza zadzwonił w nocy na policję, by zgłosić zaginięcie syna. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania trzylatka. Przeczesali okolicę, mieszkanie. Sprawdzili piwnicę, garaż, zajrzeli nawet do pralki. Dopiero po kilku godzinach poszukiwań, odnaleziono chłopca.

Okazało się, że maluch spadł z posłania razem z kołderką za łóżko. Podczas gdy policjanci i zdenerwowani rodzice szukali go po całej okolicy, on smacznie sobie spał we własnym pokoju.

jup_lozko_580.jpeg


"Groźna" pralka

Z dziwnym zgłoszeniami ma do czynienia również straż pożarna. "Halo? Moją żonę wciągnęła pralka" - z takim problemem musieli zmierzyć się warszawscy strażacy. Na miejsce wysłali wóz ze specjalistycznym sprzętem. Jak się okazało, sytuacja nie była jednak tak groźna, jak przedstawiał ją wystraszony mąż.

Obyło się bez użycia narzędzi i cięć. Kobieta wetknęła palec nie tam, gdzie trzeba. W tej sytuacji strażacy skorzystali z niezawodnego... płynu do mycia naczyń. "Wciągnięta w pralkę" została uratowana!

jup_pralka2.jpeg
 

bleackangel1
 
Peniuary zagościły na salonach. W świecie wiecznie modnych gwiazd nic już nie dziwi. Szlafroki i bielizna stały się zwyczajnymi strojami wieczorowymi.

Gorsety, body, podomki, przeźroczyste koszule? Skoro tak wygodnie się w nich chodzi w domu, dlaczego nie wyjść w nich na ulicę? Z takiego założenia wyszły te panie i chętnie pozują do zdjęć w skąpych kawałkach materiału.

To, że wyglądają jakby dopiero wstały z łóżka, podobno dodaje im seksapilu…

Małgorzata Socha
zapach26.jpeg


Agnieszka Fitkau-Perepeczko

perepeczko99.jpeg


Agnieszka Wosińska

akpa20100128_spiechowicz_jk_6018.jpeg


Jessica Biel

ALLONS_323912_JessicaBiel.jpeg


Lady GaGa

ALLONS_895303_LadyGaga.jpeg


Marisa Miller

ALLONS_752138_MarisaMiller.jpeg


Lil Kim

ALLONS_12407_LilKim012.jpeg


Magda Femme

ALLONS_953629_MagdaFemme21.jpeg


Laura Łącz

spa15.jpeg


Kelly Brook

ALLONS_938616_KellyBrook.jpeg


Candy Girl

ALLONS_936724_CandyGirl22.jpeg


Kate Ryan

ALLONS_925557_KateRyan010.jpeg


Miley Cyrus

ALLONS_909758_MileyCyrus.jpeg


Katy Perry

ALLONS_847155_KatyPerry.jpeg


Rusłana

ALLONS_717484_Ruslana09.jpeg


Doda

ALLONS_685101_doda017.jpeg


Maria Peszek

ALLONS_668528_peszek03.jpeg


Vail Bloom

ALLONS_572740_VailBloom.jpeg


Rumer Willis

ALLONS_364963_RumerWillis.jpeg


Monika Niedek

ALLONS_265792_MonikaNiedekQueens.jpeg
  • awatar ToCoLubie: wszystkie wyglądają okropnie ! prócz tej z VS..
Pokaż wszystkie (1) ›