Wpisy użytkownika Bleackangel1 z dnia 30 września 2010

Liczba wpisów: 3

bleackangel1
 
Kiedy patrzymy na niektóre zdjęcia sprzed lat znanych wykonawców muzyki popularnej, można by zadać sobie pytanie, jak to możliwe, że kiedyś uznawani byli za seksownych. Z takim stylem ubioru, czy fryzurą dzisiaj mogliby co najwyżej występować w kabarecie. Zobacz jak wyglądały gwiazdy, które przed laty padły ofiarą mody.
madonna_kicz1_ons_1285674545.jpg

Na przełomie lat 80 i 90 image Cher stał się idealnym podsumowaniem jednego z koszmarów fryzjerskich jakie ówcześnie uznawane były za "modne fryzury". W jej przypadku mowa oczywiście o tak zwanej "szopie". Powiedzcie szczerze, czy to jest seksi?

cher1_akpa_1285676470.jpg

Jedna z najbardziej ponętnych wokalistek na świecie, Kylie Minogue zaczynała jako śliczna dziewczyna z popularnego australijskiego serialu "Sąsiedzi". Przez większość odcinków prezentowała równie modną wtedy fryzurę "na pudla".
jason_kylie_akpa.jpg

Nie zapominajmy o Madonnie. W swych przygodach z modą zdarzały się jej okresy, które pewnie woli wymazać z pamięci. Tutaj możemy przyjrzeć się jej wyglądowi z okresu, kiedy prezentowała fryzurę "na 220V".
madonna_kicz2_ONS.jpg

Lata 80 nie oszczędziły również polskich wokalistek. Najlepszym tego przykładem może być słynny styl Małgorzaty Ostrowskiej, wtedy jeszcze w zespole Lombard. Gdyby tylko wiedziała wtedy, jak po latach będzie to odbierane...
ostrowska_AKPA.jpg

Ta pani na zdjęciu, to Majka Jeżowska. Zanim poznaliśmy ją jako wesołą, kolorową ciocię z piosenkami dla wszystkich dzieci, jej znakiem charakterystycznym była ta niesamowicie okazała trwała. Bez dwóch zdań, był to okres raju finansowego dla wszystkich producentów lakierów do włosów.
jezowska_AKPA.jpg

Oprócz swej charakterystycznej fryzury "na Jacksona", Janet Jackson paradowała swojego czasu w innym symbolu mody lat 80 i początku lat 90. - damskiej marynarce z poduszkami (tudzież wielkimi poduchami). Co sądzicie o tej modzie? Seksowne?
jackson_AKPA.jpg

W takim zestawieniu nie można pominąć panów, którzy też często byli obiektem westchnień i erotycznych marzeń wielu pań. Pamiętacie Modern Talking? Różowa marynarka Thomasa Andersa, czy włochaty dywan na głowie Dietera Bohlena zostały dobrze zapamiętane przez ich ówczesnych fanów. Dokonując reaktywacji zespołu pod koniec lat 90, panowie postanowili jednak nie nawiązywać do tamtego wizerunku. Trudno się im dziwić..
modern_talking.jpg

Dzięki takim utworom jak "Right Here Waiting", czy "Hazard", Richard Marx zdobył serca milionów dziewczyn. Jednak odpowiedzmy sobie szczerze na pytanie: Czy z taką fryzurą udałoby mu się dziś zwrócić uwagę chociaż jednej?
richard_marx_cover.jpg
 

bleackangel1
 

modern-talking-eastnews_1266478588.jpg

Duet Modern Talking nagrał wiele niezapomnianych piosenek. Chociaż okres ich największej popularności przypada na lata 1984 - 1987, do dziś przeboje Dietera Bohlena i Thomasa Andersa brzmią wzorcowo i mogą służyć za przykład doskonale przyrządzonych utworów pop, posiadających jednocześnie niepowtarzalny charakter. Ale ci dwaj panowie podbijali nie tylko listy przebojów. Zdobywali także serca milionów fanek na całym świecie.  Sprawdźcie, jak czas obszedł się z gwiazdami lat 80.
Pamiętacie Norę? Niejedna, zakochana w wokaliście Modern Talking, fanka gotowa była własnoręcznie wymierzyć jej karę za "kradzież" ukochanego Thomasa. No właśnie. Czy nadal są razem? Para rozstała się po kilkunastu latach wspólnego życia, a Thomas Anders słynny wisiorek z napisem "Nora" postanowił wrzucić do... sejfu. "Minęło z 10 lat, gdy go tam położyłem, a ludzie ciągle o niego pytają" - wyznał w jednym z wywiadów. Czy Thomas znów jest do wzięcia?
thomas_anders_nora_1266482602.jpg

Niestety nie, drogie fanki. Wkrótce po rozwodzie z Norą Balling, 47-letni obecnie wokalista związał się z niejaką Claudią Hess. Owocem ich miłości jest Alexander Mick, który przyszedł na świat w 2002 roku.
thomas_anders_eastnews_1266482756.jpg

Thomas Anders kontynuuje działalność artystyczną. Wydaje płyty (najnowsza ma się ukazać w tym roku), daje kilkadziesiąt koncertów rocznie. Uwielbia gotować. Jednak najważniejsze jest to, że uważa się za życiowego szczęściarza: "Niech zostanie tak, jak jest. Jestem szczęśliwy i chcę, żeby to trwało jak najdłużej"
anders1_akpa.jpg

A tak po latach prezentuje się "zabójczy blondyn", Dieter Bohlen. Niestety, pomiędzy nim, a Thomasem Andersem powstała tak wielka przepaść, że dalsze funkcjonowanie duetu okazało się niemożliwe. Były wokalista Modern Talking otwarcie przyznaje, że ta znajomość to już przeszłość, a za rozpad tej legendarnej formacji obwinia dawnego kolegę.
bohlen1_pap.jpg

Po rozpadzie grupy w latach 80. Bohlen założył zespół Blue System, komponował i zajmował się produkcją płyt takich wykonawców jak C.C. Catch, czy Chris Norman. Udzielał się również w programie będącym niemieckim odpowiednikiem "Idola" - pomagał młodym talentom poprzez produkcję ich płyt i komponowanie dla nich piosenek. A jak Wam się podoba "dzisiejszy" Dieter Bohlen?
bohlen2_pap.jpg

Panowie Bohlen i Thomas postanowili połączyć siły pod koniec lat 90. O ich nieustającej popularności niech świadczy fakt, że w latach 1998 - 2003 (czyli do definitywnego rozwiązania zespołu) udało im się sprzedać ponad 10 milionów płyt! Łącznie płyty grupy Modern Talking rozeszły się w nakładzie 160 milionów egzemplarzy!
moderntalking2_akpa.jpg

Ivan Komarenko - wokalista, były członek zespołu Ivan i Delfin - opowiedział w jednym z wywiadów o swoich pierwszych doświadczeniach seksualnych i o roli, jaką odegrała w tych ważnych chwilach muzyka Modern Talking. Miał wtedy 15 lat, natomiast jego "przewodniczka" była nieco starsza. "Wprowadziła mnie w życie seksualne. Uwiodła mnie na płytę zespołu Modern Talking. Byłem w nim zakochany, nawet przez kilka lat próbowałem naśladować głos Thomasa Andersa. Ona podarowała mi okładkę płyty, ze zdjęciem Thomasa. Ale byłem szczęśliwy" - wyznał Komarenko.
modern_talking_oficjalna_1266489727.jpg
 

bleackangel1
 
Doda już dawno zastąpiła róż czernią, a białe kozaczki, w których stawiała pierwsze kroki na scenie, jako wokalistka zespołu "Virgin", zamieniła na nieprzyzwoicie drogie obuwie.
Dorota lubi markowe rzeczy, co było widać choćby na nagraniu odcinka do programu "Szansa na sukces", w którym wystąpiła oczywiście w roli gwiazdy.
Kozaki z obcasem imitującym kręgosłup, firmy Dsquared2, to wydatek rzędu 5.000 zł.
Okulary z kolekcji Toma Forda kosztują 1.200 zł, a sukienka, jak donosi jeden z portali internetowych, to mała czarna z kolekcji Miu Miu. Jej cena: 6.800 zł.
Sumując, stroje i dodatki piosenkarki kosztowały około 13. 000 zł.
Tak, to cztery średnie krajowe pensje... brutto.
1akpa20100928_szansa_na_sukces_dg_8724.jpeg


1akpa20100928_szansa_na_sukces_dg_8740.jpeg


1akpa20100928_szansa_na_sukces_dg_8736.jpeg


1akpa20100928_szansa_na_sukces_dg_8735.jpeg


1akpa20100928_szansa_na_sukces_dg_8562.jpeg


1akpa20100928_szansa_na_sukces_dg_8627.jpeg