Wpisy użytkownika Bleackangel1 z dnia 31 sierpnia 2010

Liczba wpisów: 2

bleackangel1
 
Czterolatki mają torebki i buty za 1000 dolarów, a nastolatki, dostają ogromne sumy, by rzuciły palenie. Oto one- najbardziej rozpieszczone dzieci gwiazd!

Bez wątpienia córeczka Toma Cruise i Katie Holmes zajmuje pierwsze miejsce na liście najbardziej rozpieszczonych dzieci Hollywood. Mała Suri od najmłodszych lat była zasypywana prezentami od rodziców oraz ich bogatych znajomych. Dziś wystarczy tylko, że kiwnie palcem, a dostaje dokładnie to, na co ma akurat ochotę. Nieważne, ile ta rzecz kosztuje.

Suri Cruise
0EN_00296211_056.jpeg


Przede wszystkim Suri jest najlepiej ubranym dzieckiem. Już jako niemowlak nosiła zaprojektowane specjalnie dla niej kreacje, które, jak można się domyślić, kosztowały majątek. Podobnie jest z butami i kosztownymi dodatkami. Ostatnio 4-latka dostała od swoich rodziców torebkę za 837 dolarów! Torebka Suri to mniejsza wersja tej, którą od Salvatore’a Ferragamo kupiła jej mama. Przedmiot tak bardzo spodobał się Suri, że Holmes musiała poprosić projektanta, by dla jej córki stworzył jej miniaturową wersję. Ale to nie wszystko: dziewczynka chodzi w miniaturowych szpilkach, ubiera się jak dorosła kobieta, a na dodatek... nie wychodzi z domu bez makijażu! Jej ulubionym kosmetykiem jest czerwona szminka!

0EN_00220429_002.jpeg


Co na to tata dziewczynki? Ostatnio kupił swojej córeczce samochód za 30 tysięcy dolarów, a konkretnie małą replikę samochodu wyścigowego. Suri uczy się hiszpańskiego, francuskiego i tańca, a jej najnowszą zachcianką, oczywiście spełnioną, jest aktorstwo. Mała uczęszcza już na specjalne zajęcia tańca, śpiewu i aktorstwa i pewnie niedługo zobaczymy ją na wielkim ekranie... Dlaczego rodzice Suri tak bardzo ją rozpieszczają? To proste, Tom Cruise nie oszczędza na córce, bo wierzy, że to ona w końcu stanie na czele sekty scjentologicznej. Poza tym rodzice wierzą, że jej dusza żyje od miliardów lat...
Ponoć Tom Cruise już teraz wydał na swoje dziecko milion dolarów. Jak można się domyślić, ta suma będzie rosnąć wraz z wiekiem Suri.

0EN_00275550_004.jpegBliźniaki Jennifer Lopez - Max i EmmaGdy prawie trzy lata temu świat obiegła wiadomość, że latynoska piękność spodziewa się bliźniąt, media wzięły na celownik Jennifer Lopez. Szczęśliwe rozwiązanie miało miejsce w 2008 roku. Na świat przyszły: Max i Emma, których fotografie już po chwili zostały sprzedane na okładki gazet. Mimo, że Jennifer postanowiła zwolnić tempo i odstawić karierę na czas opieki nad dziećmi, wciąż nie daje nam zapomnieć o sobie i swojej rodzinie. Piosenkarka, jak każda mama, zwariowała na punkcie swoich dzieci. Jednak nie każda mama ubiera swoje dzieci u najbardziej znanych i najdroższych projektantów na świecie! Gwiazda wyznała kiedyś, że niektóre ze strojów jej dzieci są warte nawet 1000 dolarów za sztukę! Jennifer przyznaje też, że jej dzieci zakładają te kosztowne ubranka tylko raz!

0jlobeach.jpeg


J.Lo tak rozpieściła dzieci, że nie potrafi już normalnie pracować. Za każdym razem, gdy chce przekroczyć próg domu, jej dzieci płaczą wniebogłosy, błagając mamę, by bawiła się z nimi i nigdzie nie wychodziła. Małe bliźniaki już teraz sterują karierą swojej mamy...

manthony.jpeg


Lourdes, córka MadonnyZanim ktokolwiek słyszał o Suri Cruise, to ona brylowała w rankingach na najbardziej rozpieszczone dziecko. Dziś Lourdes, córka Madonny i masażysty Carlosa Leona ma już trzynaście lat i w pełni korzysta z tego, że jej mama jest zapracowana i... nieprzyzwoicie bogata. Lourdes ma oczywiście rodzeństwo, w tym dwoje adoptowanych przez Madonnę dzieci, ale jest już na tyle samodzielna, że woli inne rozrywki niż zabawa z młodszą dzieciarnią. Jej hobby to oczywiście ciuchy i kosmetyki. Nastolatka już teraz dba o siebie z przesadną starannością i nawet ma własnego stylistę oraz fryzjera.

0a14.jpeg


W jej szafie nie może zabraknąć najdroższych ubrań, które wyszły spod igły czołowych projektantów. Córka piosenkarki bardzo lubi wyprawy do stolicy świata mody, czyli do Paryża. Złośliwi twierdzą, że Lourdes tak swobodnie porusza się w świecie mody, że doradza matce, jak ma się ubierać. Trzynastolatka zaszokowała wszystkich twierdzeniem, że Madonna nosi się nieodpowiednio do swojego wieku i powinna przystopować z kontrowersyjnymi strojami. Co na to mama, nie wiadomo.

0a10.jpeg


Pewne jest jednak to, że nie podoba jej się popalanie papierosów przez Lourdes, co ostatnio często się zdarza. Nastolatka nawet specjalnie tego nie ukrywa i oficjalnie przyznaje, że lubi czasem zapalić. Ponoć Madonna zaoferowała jej ogromną sumę pieniędzy w zamian za to, że dziewczynka przestanie palić. Czy terapia antynikotynowa poskutkowała? Na razie nie wiadomo!

0a13.jpegShiloh Jolie- PittCóreczka Angeliny Jolie i Brada Pitta przyszła na świat w maju 2006 roku. Już wtedy jej narodziny były wielkim wydarzeniem, na które czekały media. Rodzice postanowili sprzedać zdjęcia bobasa, a cały dochód przekazać na szlachetne cele. Dziś uważa się, że biologiczna córka Brada Pitta i Angeliny Jolie to najbardziej wpływowe dziecko świata. Na czym polegają jej "wpływy"? Na pozór trudno to dostrzec. Podczas gdy niewiele starsza Suri Cruise chodzi w pełnym makijażu, w szpilkach i najdroższych sukieneczkach świata, Shiloh biega w bojówkach, T- shirtach i dżinsowych kurteczkach. Jeśli mała chce czymś "zaszpanować", wyciąga z szafy swojego taty krawat, lub prosi mamę o kupienie... zawadiackiego kapelusza.

0a5EN.jpeg


Poza tym mała Shiloh ignoruje paparazzich, nie pozuje i nie kokietuje fotografów. Mała często podróżuje ze swoimi rodzicami, którzy starają się uwrażliwiać dzieci na nieszczęścia tego świata. Dziewczynka wydaje się być więc zwykłym dzieckiem. Okazuje się bowiem, że Brad i Angelina uczą dzieci samodzielności - na urodziny i inne specjalne okazje każde z nich otrzymuje własnoręcznie wykonane prezenty.

0a4EN.jpeg


W rzeczywistości jednak mała jest rozpieszczona: uwielbia bić się ze swymi braćmi, lubi chodzić umorusana i zawsze robi to, na co tylko ma ochotę. Biorąc jednak pod uwagę to, co robią dla potrzebujących jej rodzice, istnieje szansa, że Shiloh nie wyrośnie na kolejną rozkapryszoną pannę Hollywood, lecz będzie potrafiła wykorzystać swoje wpływy i popularność tak, by pomóc innym.

0a7EN.jpeg
 

bleackangel1
 
Lourdes Leon, Madonna
Lourdes, córka Królowej Popu, jest zachwycająco piękną dziewczynką! Choć ma dopiero 13 lat, budzi sobą niemałe zainteresowanie mediów. Nie bez powodu - Lourdes do złudzenia przypomina Madonnę sprzed lat! Zobacz, jak podobne są do siebie słynna mama i jej piękna córka. Czy za kilka lat Lourdes zawojuje świat tak, jak Madonna?
a13.jpega9.jpeg


a5.jpeg


a11.jpeg


a1.jpeg


a6.jpeg


a8.jpeg


a2.jpeg


a7.jpeg


a4.jpeg


a10.jpeg


a14.jpeg


a12.jpeg


a3.jpeg