Wpisy użytkownika Bleackangel1 z dnia 27 sierpnia 2010

Liczba wpisów: 3

bleackangel1
 
DRODZY PANOWIE!!!
Na początku stwierdzić muszę,że jestem fanka waszego gatunku.Jednak zaznaczyć pragnę,że list ten bedzie pełen pytań,co by mi ulżyło,jeśli kiedykolwiek odpowiedz otrzymam.
1)Dlaczego jeśli tylko czegoś chcecie potraficie być kochanymi,czułymi mężami,narzeczonymi,przyjacielami,
a jeśli już dostaniecie-zmienia sie wasza twarz????

2)Dlaczego lęki macie,przed kobietami,które wiedzą czego od życia oczekują??? dlaczego boicie sie prawde w twarz kobiecie powiedzieć???

3)Dlaczego ważniejsze są dla was kluby sportowe,wieczory z kolegami i picie piwa???

4)Po co zaciemniacie czułymi słówkami,dając kobiecie nadzieje,po czym szybko sie wycofujecie???

5)Dlaczego za grzeczy swojej EX,muszą inne płacić???

6)Dlaczego, nie potraficie swoich skarpetek wrzucić do kosza z brudami???

7)Dlaczego romantyzm u was kończy sie na sexie???

8)Po co wam kobieta u boku,skoro ją zaniedbujecie,twierdząc,że jest ok???

9)Dlaczego kłamiecie,twierdząc że jesteśmy szczuplutkie,skoro widzicie że tu i ówdzie mogło by być mniej???

10)Dlaczeo patrzeć w oczy potraficie kłamać???

Z WAMI ZLE,BEZ WAS RÓWNIEŻ...
NA ODPOWIEDZ UCIESZE SIE NIEZMIERNIE.....:).:).:)
Pokaż wszystkie (1) ›
 

bleackangel1
 
Marilyn Monroe
blondynkiwszech2_0arp1561621.jpeg


Scarlett Johansson

blondynkiwszech2_0ap_Louis_Vuitton_LOVE2.jpeg


Brigitte Bardot

blondynkiwszech2_0sophiabrigitte2_bardotonsONS.jpeg


Cameron Diaz
blondynkiwszech2_0ALLONS_15941_CAMERONDIAZ2.jpeg


Olivia Newton - John

blondynkiwszech2_02431c.jpeg


Gwen Stefani

blondynkiwszech2_0stefani_afp_1237568286.jpeg


Grace Kelly

blondynkiwszech2_07629a.jpeg


Goldie Hawn

blondynkiwszech2_0490a.jpeg


Doris Day

blondynkiwszech2_012181a.jpeg


Debbie Harry

blondynkiwszech2_01357a.jpeg
  • awatar Bleackangel1: No cóż ja też nie,ale pewnie są również brunetki wszech czasów.:).:)
Pokaż wszystkie (1) ›
 

bleackangel1
 
Jak cienka jest granica między miłością, a niechęcią widać na przykładzie stosunku zwykłych ludzi do celebrytów. O tym, że kogoś kochamy albo nienawidzimy, zwykle decyduje niewielki szczegół, który przeważa szalę emocji w jedną lub w drugą stronę. Kontrowersyjni celebryci mają swoją własną ligę: awansują, spadają w rankingach, przetasowują się miejscami.

Pierwsza liga – Wojewódzki, Wiśniewski, Doda i Justyna Steczkowska. Druga liga – Kasia Glinka, Weronika Rosati i Paulla. Oraz cuda natury - Jola Rutowicz, Gosia Andrzejewicz i Sławek Oborski. Kolejne programy rozrywkowe z udziałem gwiazd pokazują, kogo i z jakiego powodu nie lubią Polacy. „Nie lubię, bo nie”, „Bo mnie wkurza”, „Bo jest głupia”, „Bo się lansuje” – powodów jest bez liku, choć zwykle trudno podać nam konkretne źródło naszej animozji.

Jola Rutowicz
rutowicz.jpegAgnieszka Frykowska„Jestem osobą prawdziwą i nikogo nie udaję, nie boję się szczerości, której nie unikam w moich programach, skandale same mnie znajdują, a geny rodzinne dają znać” – tłumaczyła Agnieszka Frykowska swoją obecność w rankingu magazynu „Wprost” na najbardziej nielubiane gwiazdy. Frykowska, która ostatnio wykonała ciężką pracę i ze skandalistki przekształciła się w dziennikarkę, nadal płaci za błędy młodości.

frykowska.jpegKrzysztof IbiszZa błędy młodości płaci też Krzysztof Ibisz, który powiedział: „nie” godnemu starzeniu się. Nie lubimy, gdy ktoś walczy z konwencją konwencją i wybija się ponad tłum, jak np. przekonana o swej boskości Doda.
ibisz.jpeg


Tomasz Jacyków„Z czego się śmiejecie, z samych siebie się śmiejcie” - taką dewizę lansuje najbardziej nielubiany i kontrowersyjny polski stylista, Tomasz Jacyków. Jacyków od kilku lat punktuje sposób ubierania Polaków i ich mentalność. Polacy są narodem dumnym: nawet jeśli nie mamy z czego być specjalnie zadowoleni, nie lubimy, gdy ktoś psuje nam humor. Nie przepadamy za wypominaniem brak stylu i wyśmiewaniem wąsów lub obwisłych ramion. Jeszcze bardziej nie lubimy, kiedy robi to mężczyzna nie ukrywający niczego. Ani swej orientacji, ani ilości wstrzykniętego botoksu, ani wydepilowanego torsu. „Ktoś taki nie będzie mi mówił, jak mam wyglądać?”. Ktoś jaki? Taki, jak Jacyków.

jacykow.jpeg


Anna MuchaOd czasu do czasu jesteśmy w stanie zachwycić się gwiazdą: uwielbiamy spektakularne powroty. Dlatego cała Polska oszalała rok temu na punkcie nowej Anny Muchy. Piękne nogi, płaski brzuch, fantastyczną opaleniznę i wypielęgnowane paznokcie widać było wszędzie – w serialu TVN, w programach rozrywkowych, w telewizji śniadaniowej, na okładkach magazynów kobiecych i w portalach plotkarskich. Mucha wyskakiwała z lodówki, z radia, z telewizora i ciągle jej było mało. Widz poczuł się znużony i przesycony obecnością celebrytki. A co poniektórzy zaczęli pytać: „Ale kim ona właściwie jest?”.

mucha.jpeg


Anna DereszowskaPodobnej sytuacji udało się uniknąć np. Annie Dereszowskiej. Aktorka, która jeszcze kilka miesięcy temu monopolizowała uwagę mediów, w dobrym momencie zorientowała się, iż najwyższy czas dać widzom odpocząć i, po nieudanym „Klubie Szalonych Dziewic”, wycofała się z wizji na dłuższą chwilę.

dereszowska.jpeg


Tomasz StockingerNie lubimy, gdy gwiazdy pokazują swoje słabości. Do pewnego momentu jesteśmy skłonni zaakceptować człowieka w celebrycie i dlatego, z uśmiechem rozczulenia, kupujemy opowieści o tym, jak Anna Przybylska lubi być kurą domową. Kiedy Ilona Felicjańska i Tomasz Stockinger mieli zatarg z prawem i wyszedł na jaw ich alkoholowy problem, opinia się podzieliła. Stockinger raz był odsądzany od czci i wiary („Lekarz i pije?”), albo był tłumaczony stresem aktora, który od lat nie dostał żadnej znaczącej propozycji filmowej.

stockinger.jpeg


Ilona FelicjańskaKiedy pijana Ilona Felicjańska próbowała uciec z miejsca wypadku po staranowaniu zaparkowanych na ulicy samochodów, głosom oburzenia nie było końca. Ale prawdziwa eskalacja gniewu maluczkich nastąpiła, gdy w prasie ukazały się zdjęcia modelki i celebrytki. Na kilka dni przed procesem Felicjańska bawiła w luksusowym hotelu w Hiszpanii – opalona, zadowolona z siebie, z przystojnym partnerem u boku. Czy tak wygląda skrucha? Publiczność jest w stanie wybaczyć gwieździe prawie wszystko, ale pod warunkiem, iż ta posypie głowę popiołem, a nie będzie brylować na pokazach mody, roztaczając promienny uśmiech.

felicjanska.jpeg


Natasza UrbańskaGwiazdy balansują na cienkim lodzie: czasem wystarczy jeden fałszywy ruch i sympatia fanów znika. Czasem jest reakcja długofalowa i zbiór rozmaitych czynników. Np. w przypadku Cezarego Pazury i Nataszy Urbańskiej – o odpływie sympatii fanów zdecydowały związki

urbanska.jpegJoanna BrodzikU Joanny Brodzik na niekorzyść zadziałała zamiana warsztatu aktorskiego na blat kuchenny. Natomiast Szymon Majewski, uwielbiany przez kilka pokoleń, nagle zaczął drażnić brakiem przygotowania, kalkami z zagranicznych show i wtórnością kolejnych programów.

brodzik.jpeg
  • awatar my style: ibisz- największy dupek w polsce mucha- wyżej sra niż dupe ma
Pokaż wszystkie (1) ›