Wpisy użytkownika Bleackangel1 z dnia 18 lipca 2010

Liczba wpisów: 2

bleackangel1
 
Męskim okiem

Kobiety uważają, że mężczyźni ich nie rozumieją. Mężczyźni myślą, iż to właśnie kobiety nie rozumieją ich. Przykładów można by podać więcej, a zatem by to uprościć, poniżej przedstawiam kilka postulatów, uwag, mężczyzn skierowanych właśnie do nas drogie Panie.

Według mężczyzn:

1. Kobiety za często chodzą w spodniach. W spódnicy czy sukience każda przedstawicielka płci pięknej prezentuje się znacznie lepiej bez względu na rozmiar i typ figury. Nie oznacza to, że długość musi być mini.

2. Panie powinny czasami zrozumieć, że mężczyzna również mógł mieć ciężki dzień i chce odpocząć, zamiast pomagać w domowych pracach.

3. Mężczyźni nie są z innej planety. Również rozmawiają o kosmetykach, ubraniach i o kobietach.

4. Nie każdemu mężczyźnie podoba się kobieta wyglądająca jak modelka. Pulchne Panie też są ok. Najważniejsze by kobieta dbała o siebie – rozmiar nie ma wtedy znaczenia.

5. W związku powinny starać się dwie strony. Jeśli mężczyzna widzi, że kobieta przestaje się starać – on też odpuszcza.

6. Zaufanie jest podstawą w związku, ale seks też jest ważny.

7. Każda kobieta jest wyjątkowa. I powinna taka pozostać, zamiast starać się upodabniać do innej pani, np. własnej koleżanki.

Z wyżej przedstawionymi uwagami Panów można się zgadzać, bądź nie. Warto jednak rozważyć pewne kwestie. Nie doszukiwać się jedynie wad u płci przeciwnej (to dotyczy również mężczyzn!).
 

bleackangel1
 
Skąpe stroje, wyeksponowane biusty i wydymanie usteczek. Dlaczego te panie tak kręcą facetów?

Czy wystarczy odsłonić więcej ciała, by sznur mężczyzn ustawił się w kolejce? A może wystarczy porobić słodziutkie minki i uwodzicielsko zatrzepotać rzęsami?

Czy faceci naprawdę lubią takie kobiety? Odrobina plastiku tu i tam działa na ich wyobraźnię?

Holly Madison
EN_00315899_0147.jpeg


Jodie Marsh


EN_00055988_0004.jpeg


Tabitha Taylor

ALLONS_922080_TabithaTaylor03.jpeg


Michelle Bombshell McGee

ALLONS_918309_MichelleBombshellMcGee.jpeg


Rihanna

ALLONS_912025_Rihanna.jpeg


Doda

ALLONS_847292_Doda22.jpeg


Shauna Sand Lamas

ALLONS_789404_ShaunaSandLamas.jpegParis Hilton

ALLONS_675396_ParisHilton.jpeg


Victoria Silvstedt
ALLONS_634856_VictoriaSilvstedt.jpeg


Traci Bingham

ALLONS_517771_zTraciBingham.jpeg


Joanna Krupa

ALLONS_302106_JoannaKrupa.jpeg


Hofit Golan

ALLONS_290035_HofitGolan.jpegKendra Wilkinson
ALLONS_195058_KendraWilkinson.jpeg
  • awatar Snow: iekróre z nich ohyyyydne! strój, kawałek ciała zawsze przyciagaj uwage facetów ;>
  • awatar gość: czesc z tych babek ze zdec to kicz. reszta fajna np. holly sama wygladam podobnie. mam super męża, półroczne dziecko i takie jak ty skręca z zazdrości. jestem po studiach, gotuje, zajmuje sie domem i pracuje. wcale nie jestem pustakiem, a kręce facetów. ty pewno masz komppleksy i jestes brzydka. przykro mi!!!
  • awatar Bleackangel1: @gość: Drogi gościu po pierwsze Twój komentarz jak na wykształconą osobe nie jest zbyt inteligentny,po drugie ten w pis nie miał być obrazliwy a rzaden sposób aczkolwiek chodziło o to by ludzie na blogu wypowiedzieli sie co pociąga facetów,po trzecie mało inteligentne jest ocenianie ludzi których nie znasz i niewidziałam na oczy,więc skąd przypuszczenia iż mam kąpleksy i to czy jestem brzydka czy też nie to już nie należy do oceniania Tobie ponieważ nie znasz mnie.
Pokaż wszystkie (4) ›