Wpisy użytkownika Bleackangel1 z dnia 6 maja 2010

Liczba wpisów: 1

bleackangel1
 
Kiedyś przeczytałem fajne porównanie, że związek jest jak ząb.

Najpierw jest mała dziurka i ząb zaczyna się psuć od środka, a...

 
na zewnątrz nadal ładnie wygląda.

Potem dentysta zaczyna borowanie i okazuje się, że nadaje się już tylko do usunięcia.
1. Szczerość - brak otwartości w komunikacji w związku jest jedna z głównych przyczyn ich rozpadu. Nie pozwól sobie na ukrywanie ważnych spraw i emocji w obawie przed negatywną komunikacją. Wspólnie rozwiązuj problemy ze swoja partnerką/em.
 

2. Pasja - czy masz swoje zainteresowania i pasje? Wiele kobiet popełnia poważny błąd, kiedy w związku poświęcają się dziecku i rodzinie, porzucając swoje zainteresowania i odcinają się od znajomych i przyjaciółek. Wydaje im się, że to poświęcenie dla rodziny i męża to droga do szczęścia. Wręcz przeciwnie. Takie zachowanie to jak zarzucanie „pętli na szyję” swojemu partnerowi.
 

3. Udawanie i ukrywane – ukrywamy swoje wady, słabostki i słabe strony przed swoimi partnerami czasami całe życie z obawy przed brakiem akceptacji czy też śmiechem. Odsłaniając swoje oblicze wzmacniasz związek.
 

4. Poczucie humoru – zdolność do rozśmieszania i rozładowywania napięcia powoduje, że nie dochodzi do spięć, a wrażliwość i zabawa prozaicznymi czynnościami wzmocni Twój związek.
 

5. Seksualna rutyna – na początku dziki i namiętny seks, a potem spadek napięcia i zainteresowania przechodzący w rutynowe odbywanie stosunków seksualnych. Kluczem niedopuszczenia do rutyny to wzajemne ustępstwa. Komunikacja potrzeb i chęć do zmian oraz ochota do sprawiania przyjemności. Rozmawiaj ze swoją partnerką o tym co sprawia Ci przyjemność i pytaj ją jak Ty masz postępować. Im więcej będziecie rozmawiać tym więcej przyjemności wspólnie osiągniecie. A jak to ktoś kiedyś powiedział czy napisał, że dobry kochanek i kochanka w łóżku to podstawa udanego związku.
 

6. Wspieranie i mobilizacja – pamiętaj o tym jak ważne jest wspierania na płaszczyźnie zarówno zawodowej, emocjonalnej, duchowej czy seksualnej swoją partnerkę/na.
 

Kilka powodów a jakże ważnych dla twojego związku i stabilizacji. Sprawdź jak to jest u Ciebie i zadaj sobie pytanie jakie mocne podstawy lub nie ma Twój związek.??

milosny_pocalunek_dwojga_na_bloga.jpg