Wpisy użytkownika Bleackangel1 z dnia 4 maja 2010

Liczba wpisów: 3

bleackangel1
 
Męskie sekrety - czy można je odkryć? Czy postępowanie mężczyzn, które wciąż dziwi kobiety da się zgłębić, wytłumaczyć, zrozumieć? Naukowcom podobno się to udało. A oto kilka wniosków, które być może pomogą zrozumieć zachowanie mężczyzn, którym tak często zaskakują kobiety, mimo iż one są przekonane o tym, że tak dobrze ich znają. Nie potrafimy bez siebie żyć, choć jesteśmy tak bardzo różni od siebie. To ponoć naturalne i trzeba się z tym pogodzić. Nie tylko jesteśmy inaczej zbudowani, ale też myślimy i czujemy w zupełnie inny sposób. I tak już będzie zawsze. Jedno jest pewne - nie ma sensu na siłę zmieniać mężczyzn. Oni wciąż chcą nam imponować. Mądra kobieta powinna to docenić i jak najczęściej chwalić swojego 'wojownika'.

20080527090716.jpg

1. Dlaczego tak często milczy?
Kobiety, aby poczuć się lepiej, muszą wyrzucić z siebie całą złość. One prawie odruchowo zwierzają się ze swoich problemów i radości. Mężczyźni zaś, poczucie bezpieczeństwa uzyskuje dążąc w milczeniu do celu. W ten właśnie sposób ustalają swoje plany, analizują problemy.

2. Dlaczego tak trudno mu zrozumieć kobiety?
Mężczyźni popełniają jeden podstawowy błąd - zwykle zakładają, że kobiety pojmują świat tak jak oni. Mężczyźni nie mogą zrozumieć, dlaczego kobieta potrzebuje opowiadać o czymś, co sprawia jej ból. Myślą, że zdenerwowana kobieta potrzebuje tego, co oni - czyli chwili świętego spokoju.

3. Dlaczego zawsze musi być lepszy?
Ryzyko potrzebne jest mężczyźnie do życia jak powietrze. Podnosi poziom adrenaliny, która działa jak katalizator męskich poczynań. Toteż nie dziwi fakt, że cieszy go szybka jazda samochodem. Uwielbia dreszczyk emocji. Mężczyzna musi wciąż sprawdzać siebie i być bohaterem. A dlaczego? By wciąż uświadamiać sobie, że jest głową rodziny i potrafi zapewnić bezpieczeństwo swojej kobiecie.

4. Dlaczego oddziela miłość od seksu?
Dla kobiet pojęcia: seks i miłość są nierozerwalnie ze sobą powiązane. Często widzą one w mężczyźnie potencjalnego ojca swoich dzieci i dlatego angażują ogromny potencjał emocjonalny. Według psychologów, mężczyzna nie zawsze szuka związku między seksem a miłością. Jako typowy samiec, raz na jakiś czas musi po prostu rozładować swoje napięcie seksualne. Ale o tę kobietę na której mu naprawdę zależy, będzie troskliwie dbać, opiekować się i chronić przed niebezpieczeństwem - co świadczy o tym, że darzy ją jakimś specjalnym uczuciem.

5. Dlaczego nie tańczy?
Mężczyzna jest stworzony do dominacji i zwycięstwa, w tańcu zaś nie ma żadnego pierwiastka walki. Co prawda mężczyzna prowadzi, ale bliskość zdaje go na łaskę i niełaskę partnerki. Taka samotność we dwoje jest dla mężczyzny przyjemna, jeśli ma ciąg dalszy, na przykład prowadzi do seksu. Każdy mężczyzna podejmujący działanie, musi widzieć jego celowość.

6. Dlaczego nigdy nie płacze?
Tak został wychowany. Słyszał nie raz, że 'mażą się' tylko dziewczynki. Więc szybko zapomniał o takiej możliwości reagowania na stres. To właśnie dlatego łzy, które zwykle przynoszą ukojenie zdenerwowanej kobiecie, mężczyźnie kojarzą się ze słabością. A oni lubią mieć poczucie, że są 'twardzielami'. Dlatego z problemami muszą radzić sobie inaczej. Więc gdy mężczyznę gnębi coś lub dotyka nieszczęście, ulgę przynosi skoncentrowanie się na samotnej, męskiej pracy.

7. Dlaczego kocha oglądać telewizję?
Większość mężczyzn zaraz po powrocie do domu zasiada przed telewizorem i zapomina o bożym świecie. Mężczyzna, który bierze do ręki pilota, czuje się panem sytuacji, a właśnie tak najlepiej radzi sobie ze stresem. Ten rytuał pozwala mu na chwilę zapomnieć o problemach, jakie ma w pracy. Zwykle po kilkudziesięciu minutach mężczyzna odrywa się od telewizora i - już zrelaksowany - wraca na łono rodziny.

8. Dlaczego uwielbia sport?
Koszykówkę, piłkę nożną czy też inną dyscyplinę. Rywalizacja pomaga mu pozbyć się agresji i frustracji.
 

bleackangel1
 
Wszyscy doskonale wiemy, które części kobiecego ciała facet najczęściej chce dotykać i badać, ale na nasze męskie nieszczęście (a może wręcz przeciwnie) kobiety reagują podnieceniem nie tylko gdy maca się ich cycki, szparkę i tyłek. Co prawda największa ilość zakończeń nerwowych może być zlokalizowana właśnie w tych trzech miejscach, ale nie znaczy to jednak, że w innych częściach ciała kobieta zupełnie niczego nie odczuwa i często stymulowanie zwykle pomijanych skrawków ciała powoduje u naszej partnerki niesamowite doznania. Warto dowiedzieć się więcej o tych mniej popularnych częściach ciała i włączyć je do miłosnej gry wstępnej albo po prostu podotykać swoją panią po ciężkim dniu dając jej trochę przyjemnego odczucia bliskości i czułości.

20091020211914.jpg

1. Włosy

Utrzymywania loków we właściwym kształcie i formie to nie jedyny powód, dla którego kobiety tak często biegają do swoich fryzjerów i stylistów. Nie ma co ukrywać, że proces mycia, czesania czy wmasowywania przeróżnych specyfików w skórę głowy i włosy sprawia kobiecie przyjemność i po prostu znakomicie ją relaksuje. Głaskanie kobiety po jej włosach daje jej znakomite odczucie przyjemności i pozwala odpocząć. Masuj ją delikatnie po włosach – od jej cebulek aż po loki spływające na jej kark i niżej – szybko zmięknie pod wpływem twoich palców.

Dlugie_wlosy.jpg

2. Kark

Na początku warto dać kilka delikatnych całusów, to podkręca temperaturę. W starożytnej Japonii damski kark był uznawany za niezwykle podniecającą część ciała (zapewne też dlatego, że był jedną z nielicznych części ciała nieowiniętych żadnym strojem). W obecnych czasach kark jest często przez mężczyzn pomijany jak centrum przyjemności na korzyść innych części ciała. Warto jednak docenić przyjemność jaką dadzą kobiecie zarówno delikatny masaż, dotyk palców czy pocałunki w obrębie między jej głową a ramionami.

d411i16875h163608.jpg

3. Obojczyk

Dobrze zarysowany obojczyk może naprawdę wyglądać u kobiety bardzo sexy. Dlaczego nie miałbyś poświęcić mu trochę swojej cennej uwagi i adorować jego piękno poprzez dotykanie lub pocałunki? Warto poświęcić nieco uwagi na kobiecy obojczyk jeszcze gdy partnerka jest  całkowicie ubrana – wystarczy do tego rozpiąć jej bluzkę na tyle, by odsłonić sam obojczyk i naprawdę nic więcej. Oczywiście zawsze możesz tu wrócić z ustami i dłońmi, gdy ubranie zniknie.
4. Zagłębienie pleców

To chyba najlepsza metoda na prowadzenie kobiety wśród tłumu. Idealny, mały gest pozwalający czuc się kobiecie komfortowo w twoim towarzystwie i jednocześnie czuć, że o nią dbasz oraz nie narzucasz się np. opasując ją swoim szerokim ramieniem. Gdy będziecie sami, warto żebyś całując i liżąc jej kręgosłup w kierunku pośladków zakończył tą przyjemność czułym pocałunkiem właśnie w zagłębieniu pleców. To z pewnością przyspieszy bicie serca twojej pani.

we_dwoje_3452.jpg

5. Z tyłu kolana

Ten niewielki obszar jest jednym z najbardziej niedocenianych kawałków ciała kobiety. Ludzie, gdybyście tylko wiedzieli ile frajdy, przyjemności a często wręcz rozkoszy daje kobiecie dotykanie tego właśnie fragmentu ciała – delikatnej skóry po drugiej stronie kolana, na tym cudownym zgięciu nogi. Dla przykładu – przytulacie się w publicznym miejscu, całujecie, więc w tym czasie dotknij i delikatnie przesuwaj palcami po tym miejscu, poprzez jej spodnie, pończochy, czy co tam ma na sobie. Możesz być pewnym, że sam ten ruch włączy ja na odpowiednie obroty i po powrocie do domu będziecie mogli swobodnie przejść do bardziej intymnych dyskusji. Oczywiście w trakcie robienia masażu (erotycznego bądź jakiegokolwiek innego) poświęć zgięciu kolana odpowiednią ilość czasu i uwagi.
6. Opuszki palców

Często używamy opuszków palców do stymulowania i rozpieszczania różnych części ciała partnerki, jednak rzadko kiedy zdajemy sobie sprawę z tego, że warto partnerce popieścić właśnie... opuszki palców. Dłoń partnerki stanowi idealny sposób na pokazanie jej na co masz ochotę gdy oboje jesteście w publicznym, krępującym miejscu. Bez zwracania niczyjej uwagi możecie wzajemnie wprowadzić się na wyższe, przyjemniejsze obroty wzajemnego doznawania i potraktować ten dotyk jako element gry wstępnej przed zapadnięciem w przytulnym mieszkaniu jednego czy drugiego z was.
7. Małżowina ucha

Dotykanie, całowanie, delikatne lizanie a nawet uderzanie płatków może wprawić twoją partnerkę w prawdziwie erotyczne wibracje. Kobieta czując oddech, usta, dotyk na swoich uszach naprawdę reaguje bardzo erotycznie. Większość kobiet uwielbia być pieszczona po uszach – każdy delikatny ruch, dotyk stanowi dla kobiety prawdziwą przyjemność. A jak wiadomo każde ucho jest inne, każde ma inny kształt i odkrywanie jego zakamarków i najbardziej wrażliwych fragmentów stanowi dla faceta prawdziwe wyzwanie. Tylko panowie, na litość boską – nie wpychajcie na siłę kobiecie języka do ucha – to nie tylko wygląda obleśnie, to jest również nieprzyjemne i potrafi ostudzić największy erotyczny zapał partnerki.
Hyh8L7eV2pq6lEc3J78z588c608MJW.jpg

8. Stopy

Pulp Fiction nauczyło nas, że pocieranie stóp żony innego faceta jest obrazą, za która karą może być wyrzucenie przez okno, więc jak widać zmysłowość takiego dotyku jest udowodniona. Jednakże jest całe mnóstwo innych sposobów niż pocieranie na zrelaksowanie czy pobudzenie krążenia kobiecych stóp. Szczególnie jeśli praca kobiety wymaga jej stania na tych stopach przez cały dzień. Zrób to jak należy i przed masażem stóp zaopatrz się w olejek lub balsam. Podczas masażu staraj się zwracać uwagę na każde miejsce na stopach partnerki, włączając w to poszczególne palce, przestrzeń pomiędzy nimi, kostki oraz boczne części stopy. Niektóre kobiety uznają ssanie swoich palców za coś niezwykle przyjemnego, jednak nie wszystkie – warto zatem przed podjęciem kontrowersyjnej decyzji zwyczajnie kobietę zapytać.
32.jpg

9. Wnętrze ud

Dotykanie wewnętrznej części kobiecych ud, bez jednoczesnego zagłębiania się w najbardziej intymne miejsca podnieci twoją partnerkę w sposób niezwykły. Do tego masażu wykorzystaj swoje dłonie i usta. Krąż po jej udach pieszcząc coraz bliżej i bliżej szparki, ale w momencie, gdy ona będzie już czuła twój dotyk na niej, wycofaj się i kontynuuj pieszczenie tylko i wyłącznie samych ud. To ją niesamowicie rozpali, możesz być pewien.
Dominika.jpg

10. Miednica

Skoncentrować swoją uwagę na miednicy i biodrach kobiety to coś niezwykle przez nią pożądanego, aczkolwiek facet zwykle ma problemy z utrzymaniem podniecenia będąc dłońmi czy ustami tak blisko najważniejszego dla niego celu – samej szparki. Tak samo jak pieszczenie wewnętrznej strony ud, tak dotykanie, głaskanie i całowanie bioder podnieci kobietę do tego stopnia, że sama będzie błagała o więcej. I wtedy coś więcej możesz jej dać. Droga będzie otwarta.

Każdy cal jej ciała pokryty jest mnóstwem zakończeń nerwowych wprawiających skórę i wnętrze kobiety w przyjemne wibracje, gdy dotykasz jej czule, delikatnie czy namiętnie. Nie możesz jednak zapomnieć, że każda kobieta ma na swoim ciele miejsca, których za żadne skarby nie pozwoli Ci dotknąć. Dla jednej będzie to twarz (chociażby żebyś nie rozmazał jej makijażu, choć wiem, że to głupie), dla innej ramiona, a dla jeszcze innej stopy. W miarę poznawania siebie nawzajem z pewnością oboje odkryjecie które miejsca warto sobie nawzajem dotykać, masować i pieścić, a które należy delikatnie omijać.
2553640.jpg
 

bleackangel1
 
Naprawdę jest wiele rzeczy, o których nie wiedzą faceci. Chodzi o to, czego ich kobiety pragną w łóżku. Głównie oczywiście dlatego, że facetów  to po prostu nie obchodzi, bo chcą zaspokoić swoje potrzeby i fantazje nie dbając o potrzeby partnerki. Ale również dlatego, że kobieta nie chce się podzielić informacjami o swoich potrzebach – albo dlatego, że o tym w ogóle nie rozmawiacie albo jest zbyt nieśmiała, by o tym swobodnie mówić. Jak wiadomo każda kobieta jest inna, jednak istnieją pewne ogólne reguły dotyczące kobiecych łóżkowych potrzeb. Wiadomo również że pary, które doskonale i szczerze ze sobą rozmawiają na wszystkie tematy, mają znacznie lepsze życie seksualne od tych, które ze sobą nie rozmawiają. Jeśli ze sobą na te tematy nie rozmawiacie to chyba najwyższa pora żebyście zaczęli. A zanim jeszcze zaczniecie, to możecie zerknąć na poniższe pięć kobiecych łóżkowych sekretów. Może nieco naświetlą Wam sposób prowadzenia rozmowy z partnerką/partnerem
1. Ona lubi seks w czasie okresu!
Generalnie to dość znana prawda, ale są tu pewne reguły, których trzeba przestrzegać. Seks w czasie okresu może prowadzić bardzo szybko do bardzo silnego podniecenia i zaspokojenia, co wiąże się ze znacznie większą niż zwykle „wilgocią” wydzielaną przez kobietę. Należy zdecydowanie zadbać o większą niż zwykle higienę – polecam wspólny prysznic tuż przed (albo i w trakcie) seksem. Może zdarzyć się nieprzyjemne uczucie chwilowej suchości pochwy tuż po wyjęciu tamponu – bądź przygotowany na konieczność ręcznego nawilżenia wnętrza pochwy partnerki (a wiem, że nie wszyscy faceci są do tego chętni). Ręczne nawilżenie rozpali kobietę błyskawicznie, więc nie ma się co wahać i nie polecam pchania się na siłę na sucho – to powoduje ból i partnerka ci tego nie zapomni jak będziesz zbyt nachalny. Generalnie seks w czasie okresu jest godny polecenia, bo sprawia kobiecie wielką przyjemność, a o sprawianie przyjemności partnerce chyba nam chodzi, prawda?
2. Ona nie lubi seksu bez przerwy!
Oczywiście, że istnieją seks-maszyny, ale czy nie są one wyposażone w baterie, albo nie wymagają podłączenia do prądu od czasu do czasu? Czy nie są zrobione z plastiku i gumy? Oczywiście, że tak. Kobieta potrzebuje kochanka, a nie maszyny do seksu. Kobiety pragną orgazmu – to prawda, ale pragną jednego orgazmu. Dwa orgazmy to miły bonus, ale nie za wszelką cenę, nie taki osiągnięty po długich i męczących próbach. Musisz wiedzieć, kiedy należy odpocząć i dać kobiecie odpocząć w twoich ramionach, dać się jej nacieszyć twoją bliskością, bliskością Twojego ciepłego ciała, torsu. Jeśli będzie miała ochotę na więcej (a niewątpliwie jest pewna grupa kobiet, które tego pragną) to da Ci o tym znać – bądź tego pewien.
pika_d.jpg

3. Ona uważa, że palce mogą być nieprzyjemnym doznaniem!
W czasie palcówki nie zapomnij o tym, że wejście do pochwy posiada znacząco więcej zakończeń nerwowych niż samo jej wnętrze. Wykorzystaj to do sprawienia partnerce przyjemności. Zewnętrzne części pochwy, wewnątrz tuż pod samą powierzchnią i punkt G. Gdy pieścisz ją dłońmi, spróbuj takiej techniki: zacznij jednym palcem, podrażnij, połaskocz zewnętrzną część jej waginy, potem delikatnie, zwilżonym palcem wsuń się do środka. Zacznij pocierać przednią ściankę jej pochwy. Powinieneś tu znaleźć jej punkt G. Bądź oczywiście delikatny – jeśli ona będzie chciała poczuć cię mocniej i głębiej, da ci o tym z pewnością znać – wyczuj jej ciało, jej reakcje na twoje ruchy i pieszczoty. Pamiętaj, że twoja pani może czuć się niekomfortowo czując i widząc połowę męskiej łapy wpychanej i wyciąganej z jej delikatnej szparki, dlatego za każdym razem, gdy chcesz dołożyć do zabawy kolejny palec – po prostu ją o to zapytaj. Nie zapomnij o wyczyszczeniu i obcięciu paznokci – brudne, ostro zakończone szpony nie dadzą partnerce przyjemności, co więcej mogą sprawić jej realny ból.  
4. Ona lubi próbować nowe rzeczy!
Jest naprawdę wiele rzeczy, które twoja kobieta mogłaby chcieć spróbować, ale obawia się twojej negatywnej reakcji, gdyby to ona rozpoczęła o nich rozmowę. Rzeczy, o jakie boi się zapytać czy rozmawiać mogą zawierać: seks analny, palcówkę analną (jej albo twoją), wiązanie, fisting, seks w plenerze i przebieranki. Żadna z tych rzeczy nie jest aż takim hardcorem, żebyście nie mogli ich spróbować – zwykli ludzie robią takie rzeczy bez przerwy i to z całkiem przyjemnymi efektami. Fajnie jest przeprowadzić otwartą rozmowę na temat nowych doznań i potrzeb łóżkowych jakie macie, zrobić wspólnie taką listę a następnie realizować ją punkt po punkcie. Sprawi to Wam obojgu wiele erotycznej frajdy, choć zapewne nie wszystko będzie wam obojgu pasowało.
5. Ona jest napalona rano!
Faceci ze swoimi twardymi pałami od wieków budzą swoje partnerki wymuszając niejednokrotnie szybki, jednostronny seks. A tymczasem nasze partnerki wcale nie są tak niechętne porannej jeździe jak się nam może wydawać. Cały sekret polega na tym, że kobietę rano należy odpowiednio do zabawy zachęcić, rozpalić, a nie od razu wkładać i rytmicznie pchać. A jak to zrobić? Skoro już ci stoi zaraz po przebudzeniu, to może zamiast go wpychać do nie do końca przygotowanej i nawilżonej szparki, delikatnie wsuń go między jej uda i pocieraj wejście do pochwy. To chwilę zajmie, ale możesz być prawie pewien, że szparka, jak piękny kwiat, otworzy się na przyjęcie Twojego penisa. Oczywiście pieszczoty oralne również dadzą spore przyjemne efekty, ale nie ma co ukrywać, że pocieranie penisem wejścia do szparki wymaga dla ciebie nieco mniej wysiłku. Oczywiście są również kobiety, które mimo takich wysiłków nie będą w pełni zaspokojone po porannym seksie i niestety musicie się z tym pogodzić. Ale oczywiście ponawianie prób zaspokojenia siebie i partnerki rano nie zaszkodzi – jak wiadomo kobieta zmienną jest i może się zdarzyć, że nagle spodoba jej się poranne łóżkowe szaleństwo. Warto być czujnym.

Oczywiście jest wiele innych rzeczy, które kobiety w łóżku lubią mniej lub bardziej i wstydzą się je zdradzić swoim partnerom. Pamiętać należy zdecydowanie o tym, że każda kobieta jest inna i każda lubi bądź nie inną zabawę w łóżku, ma inną fantazję seksualną i inne erotyczne wymagania wobec siebie i partnera. Jak odkryć te sekrety? To naprawdę dość skomplikowana sprawa z powodu indywidualności każdej kobiety, zdecydowanie jednak polecam branie udziału w grach łóżkowych, jak również należy wziąć pod uwagę wzajemną otwartość partnerów i brak oporów przed erotyczną szczerością.
mediumkhiynu5549d600faa126172625.jpg