Wpisy użytkownika Bleackangel1 z dnia 16 maja 2010

Liczba wpisów: 2

bleackangel1
 
Bleackangel1: Czy jesteś świadomy tego, że można żyć, oddychać, chodzić po tym świecie, a NIE ŻYĆ - być (dosłownie!) trupem?

Czy uświadamiasz sobie, że możesz uśmiechać się do ludzi, brać udział w spektakularnych imprezach, otaczać się wspaniałymi osobami, mieć nadzwyczaj interesujące hobby, znać kilka języków obcych, zarabiać multum pieniędzy, a nie być szczęśliwym?

Czy wiesz, że będąc dobrym dla drugiego człowieka możesz jednocześnie w ogóle go nie miłować, nie chcieć mieć z nim nic wspólnego? Człowiek taki może być dla Ciebie zupełnie obojętny, bo tak naprawdę liczyć się dla Ciebie może jedynie Twoje dobro.

A czy jesteś świadomy tego, że może być Ci dobrze z Twoją „drugą połową”, możesz za nią tęsknić, opowiadać jej o swych wielkich uczuciach do niej, zwierzać się z najbardziej intymnych przeżyć, czuć się z nią błogo, a w ogóle jej nie kochać?

Czy, w końcu, zdajesz sobie sprawę, że możesz uważać się za człowieka wierzącego, uznawać oficjalnie, że istnieje Bóg, że nas kocha i czuwa nad nami, możesz chodzić w każdą niedzielę do Kościoła, korzystać ze wszystkich możliwych sakramentów, słuchać wybitnych kazań nadzwyczaj uduchowionych księży, zachwycać się każdym wypowiedzianym przez nich słowem – nawet rozpowiadać o tym z pasją naokoło – a mimo tego wszystkiego być daleko od Boga i w chwili śmierci trafić do Piekła na wieczne potępienie?
 

bleackangel1
 
Zastanawialiście się kiedyś, jakim mężczyznom kobiety nie potrafią się oprzeć?
Romantyk
Kobiety nie potrafią się oprzeć facetowi, który przynosi im kwiaty i czekoladki, lubi patrzeć głęboko w oczy podczas romantycznej kolacji przy świecach. Romantyczny facet dzwoni do ukochanej kilka razy dziennie, czasami wyłącznie po to, by powiedzieć jej, że tęskni. Nie ma żadnych problemów z wyrażeniem swoich uczuć. Co takiego sprawia, że kobiety nie potrafią mu się oprzeć?


No cóż, kobiety lubią czuć się kochane i uwielbiane a romantyczni mężczyźni wiedzą, jak to zrobić. Oni są mistrzami gestów, które sprawiają, że kobieta czuje się ważna i kochana.

Pewny siebie
Mężczyźni pewni siebie przyciągają kobiety. Gdy są w związku, nigdy nie są zazdrośni, nie czują się zagrożeni przez innych facetów z otoczenia swojej kobiety - przyjaciół, kolegów z pracy.


Kobiety nie potrafią się oprzeć mężczyźnie, który bierze sprawy w swoje ręce. Męstwo i determinacja to cechy, których nie brakuje mężczyznom pewnym siebie. To także cechy sprawiające, że mężczyzna staje się atrakcyjny w oczach kobiety.

Artysta
Artyści mają tendencję do życia chwilą i bardzo umiejętnie stosują swoją kreatywność zdobywając kobietę. Dziewczyny lubią czuć się wyjątkowo, specjalnie a nie ma nikogo lepszego , niż artysta, by sprawić, że kobieta tak właśnie się poczuje. Pewnie żadna nie oparłaby się pokusie zostania muzą lub inspiracją artysty.

Cudzoziemiec

Bardzo interesującym typem jest także obcokrajowiec. Jego intrygujący akcent i nieporadne odnajdywaniem się w nowej rzeczywistości wiele kobiet odbiera jako urocze. A jego zwyczaje i inny sposób postrzegania świata sprawiają, że jest interesujący. Cudzoziemcom nie mogą się oprzeć zwłaszcza kobiety, które chcą zobaczyć świat i doświadczyć innych kultur.

Wolny duch i buntownik
Kobiety uwielbiają facetów, którzy ustalają własne granice, płyną z prądem, choć oznacza to zazwyczaj także niezbyt ustabilizowane życie. Taki facet zabiera dziewczynę na randkę swoim Harleyem, po pracy lubi spędzać z nią czas. Jest również bardzo konsekwentny w ty co robi. Dlaczego więc kobiety uwielbiają rebeliantów?


Wokół takich facetów pojawiają się kobiety, niepokorne, otwarte, pragnące także iść swoją ścieżką. Duchowa wolność buntowników jest zaraźliwa i kobiety, których fascynują buntownicy również zaczynają w ten sposób myśleć.

Buntownik może zaoferować kobiecie szalony związek. Dla kobiety taki typ mężczyzny również stanowi wyzwanie - próba "udomowienia" go, zmiany będzie bardzo trudna, jeśli nie niemożliwa.

Inteligent

Ludzie inteligentni potrafią rozmawiać o wszystkim, posiadają zazwyczaj także inną cenną cechę - poczucie humoru. Inteligentni mężczyźni są mistrzami w utrzymaniu zainteresowania kobiety, a kobiety uwielbiają facetów, z którymi się nie nudzą. Wiele pań uważa także, że długotrwały związek musi się opierać na intelektualnej fascynacji.

Dżentelmen
Kobiety uwielbiają dżentelmenów. Mężczyzna, który otwiera drzwi, podsuwa krzesło w restauracji, jest taktowny i przyjaźnie nastawiony do innych wzbudza zainteresowanie.


Jednak, aby kobieta mogła docenić dżentelmena, musi rozczarować się innym typem mężczyzny: buntownikiem. Dopiero wówczas jest w stanie docenić dojrzałego mężczyznę. Po kilku niespełnionych miłościach, będzie w stanie dostrzec wartość faceta, który traktuje ją poważnie.