Wpisy użytkownika Bleackangel1 z dnia 29 kwietnia 2010

Liczba wpisów: 10

bleackangel1
 
Kochają się, chcą spędzić ze sobą resztę życia, zaręczają się, a czasem nawet pobierają. A potem rozstają. I bardzo tego żałują... Przysłowie przestrzega, że nie da się wejść dwa razy do tej samej rzeki. Tymczasem prawdziwie kochający się partnerzy, mimo zadanych sobie ran, przerwanych więzów i zburzonych światów starają się na nowo razem płynąć tą samą rzeką, tylko może już z nieco innym nurtem.
group_23544_7caffb_huge.jpg
 

bleackangel1
 
To, że od miłości do nienawiści droga jest bardzo krótka, wiedzą chyba wszyscy. Po gorących wyznaniach miłosnych czasem przychodzi czas na przykre i bolesne słowa, które słyszymy przy rozstaniu. A niestety wspomnienia z tych chwil bywają różne. Niemal każdy, kto był kiedyś rzucany, bądź sam zostawiał drugą osobę, dobrze wie, jak ciężkie mogą być te momenty. Tak naprawdę najwięcej możemy się dowiedzieć o drugiej osobie właśnie po tym, w jaki sposób kończy związek.
Woman_Covering_Hers_119906l.jpg
 

bleackangel1
 
Nawet najlepszy związek musi w końcu przejść jakiś kryzys. Inaczej byłoby to nienormalne, bo nie ma przecież idealnych związków. Tylko skąd mamy wiedzieć czy to, co się akurat między nami dzieje to chwilowe problemy czy może totalna katastrofa, po której już nic nie zostanie?
Skąd brać siłę i wiarę w to, że te złe dni wreszcie miną?
Jest to strasznie trudne. Trzeba naprawdę mocno wierzyć w to, że jednak warto walczyć o dobro związku i że byle kłótnia nie zepsuje tego, co mamy. Tylko, że podczas konfliktu trudno jest myśleć o czymś innym niż to tym, co się dzieje tu i teraz! Najtrudniej jest wtedy, gdy nie mamy pewności co do tego, że jest to na pewno ten facet, z którym chcemy być na zawsze. Wtedy bardzo łatwo podjąć pochopną decyzję.
FR_shutterstock_113_186982l.jpg
  • awatar bellucci.m: dwie strony wykazują chęci na rozejm, w związkach już tak jest, że trzeba iść na kompromisy. Ale każdy związek to odrębny przypadek, inne problemy, inne rozwiązania.
Pokaż wszystkie (1) ›
 

bleackangel1
 
Nie każda z nas może poszczycić się figurą modelki. Właściwie, od urodowego standardu lansowanego przez media odbiega zdecydowana większość z nas. Czy w związku z tym – z powodu kilu zbędnych kilogramów – mamy zostać w domu albo unikać wizyt na plaży? Oczywiście, że nie! By czuć się komfortowo, wystarczy odpowiednio dobrać kostium.
FR_23443265437_217857g.jpg
 

bleackangel1
 
Bleackangel1: Skąpe bikini w przypadku niejednej z nas absolutnie nie wchodzi w grę. A to lata nie te, a to niedawna ciąża czy chociażby kilogramy po ciąży dawnej wciąż niezrzucone… Przyznajemy, nie mamy figury modelek. Dlatego po kostium nie udamy się do popularnej sieciówki, tylko bardzo starannie wybierzemy taki model, który podkreśli walory krągłej sylwetki, a jednocześnie zatuszuje jej wady. Bo przecież żadna z nas nie zamierza zepsuć sobie urlopu tylko dlatego, że gabaryty ikony kobiecości Marilyn Monroe zostały bezpodstawnie zastąpione płaską klatka piersiową Kate Moss! Prawda?
FR_235436457645_217856g.jpg
 

bleackangel1
 
Zazwyczaj nadwaga objawia się obfitym biustem. To akurat plus. Oczywiście, jeżeli wiesz, jak go eksponować! Leżący w workowatym kostiumie w okolicach pępka na pewno nie jest twoim marzeniem! Dlatego wybierając kostium kąpielowy, zwróć szczególną uwagę na stanik. Powinien być usztywniany i solidny, by piersi były przed tobą, a nie na tobie.
Pulchne kobiety mają zazwyczaj wystające brzuszki. Dlatego kostiumy dla pań w rozmiarze XL to wyzwanie dla producentów – któremu zazwyczaj udaje im się podołać. Jak? Sztuczkami. Strój kąpielowy dla ciebie musi optycznie wyszczuplać. Można to uzyskać umiejętnie dobraną aplikacją czy chociażby krojem zbierającym tłuszczyk i utrzymującym go w ryzach – coś jak bielizna wyszczuplająca.
Biodra to kompleks wielu z nas, także tych szczupłych. Krąglejsze kobiety często z niechęcią podchodzą do pokazywania pupy obciągniętej jedynie lycrą. By czuć się komfortowo, unikaj więc mocno wyciętych strojów, wybieraj takie, które krojem zbliżają kostium do spodenek. Możesz także skusić się na spódniczkę. To kobiece, a do tego pomaga poprawić proporcje sylwetki, która przy obnażonych, bladych w pierwszych dniach urlopu nogach może wyglądać masywniej niż zwykle.
FR_25432643575_217855g.jpg

CZYLI...

Podsumujmy: szukasz kostiumu z dobrze wyprofilowanym stanikiem, dzięki któremu twoje piersi będą przypominały rozkoszne jabłuszka, z optycznym „wysmuklaczem” w talii oraz odpowiednio wyciętym dołem.
 

bleackangel1
 
Bleackangel1: Ja pierdole wpisuje w googlach BIKINI DLA PUSZYSTYCH i co widzę
000003006.gif


000003007.gif

noż kurwa jeśli to zalicza sie do puszystych to ja już niewiem masakra jakaś,i jak potem kobiety nie mają mieć kapleksów,nie możliwe nawet jeśli któraś miałą by tylko z 5 kilo wiecej to i tak na bawi sie kąpleksów :/ szlak i po tem sie dziwią że nastolatki lub nawet strasze cierpią na anoreksje itp :/
 

bleackangel1
 
Aby ukryć co nieco tu i ówdzie wybierz mocno zabudowane kostiumy. Jeżeli twoim atutem jest biust, a chcesz zakryć brzuch, wybierz kostiumy imitujące bardzo krótką sukienkę. Ciemne kolory wyszczuplają, a wzorzyste tkaniny odciągają uwagę od mankamentów sylwetki.
dobieramy-kostium-kapielowy-do-sylwetki_782_4.jpg


dobieramy-kostium-kapielowy-do-sylwetki_784_4.jpg


dobieramy-kostium-kapielowy-do-sylwetki_783_4.jpg


dobieramy-kostium-kapielowy-do-sylwetki_785_4.jpg