Wpisy użytkownika Bleackangel1 z dnia 5 listopada 2010

Liczba wpisów: 1

bleackangel1
 
W cieniu sławy
Rodzeństwo supergwiazd nie ma lekkiego życia. Chociaż posiadanie słynnego na całym świecie brata lub siostry musi mieć wiele zalet, może być również źródłem niemałej frustracji. Zwłaszcza jeśli rodzeństwo próbuje odnieść sukces w tej samej branży. Wtedy bardzo łatwo, aby na ustach pojawiły się powtarzane, jak mantra słowa głównego bohatera komedii „Nic śmiesznego”: Całe życie ciągle drugi. Nawet jak gdzieś pierwszy byłem, czułem się jak drugi...

Jeśli jesteście ciekawi czy siostra Jennifer Lopez również jest latynoską pięknością, z kim dzieliła pokój Penelope Cruz, kiedy była mała, albo czy Colin Farrell powinien wciągnąć swoją siostrę do filmowego biznesu
0252250.jpg

Orlando Bloom z matką i siostrą
Pochodzący z Wielkiej Brytanii Orlando Bloom ma starszą siostrę Samanthę. W młodości rodzeństwo wielokrotnie wygrywało konkursy recytatorskie. Oboje byli wychowywani przez matkę.
0252246.jpg

Colin Farrell z siostrą
Partner Alicji Bachledy-Curuś oraz jeden z najsłynniejszych gwiazdorów kina ma czworo rodzeństwa. Sam jest najmłodszy. Colin ma siostry Catherine i Claudine (na zdjęciu) oraz brata Eamonna.
0252258.jpg

Jenny McCarthy z siostrą
Gwiazda Playboya oraz aktorka Jenny McCarthy ma trzy siostry: Lynette, Joanne i Amy. Na zdjęciu słynna piękność pozuje z tą ostatnią. Fotografia została zrobiona na uroczystej premierze filmu "Dirty Love".
0252240.jpg

Angelina Jolie z bratem
James Haven jest starszym bratem Angeliny Jolie i podobnie jak słynna siostra zajmuje się aktorstwem. Dotychczas zagrał 13 ról w kinie i telewizji. Urodził się w 1973 roku w Los Angeles. Od zawsze byli ze sobą bardzo związani. Gdy jeszcze uczęszczał do szkoły, Angelina Jolie zagrała w pięciu wyreżyserowanych przez niego etiudach studenckich.
0252241.jpg

Penelope Cruz z siostrą
Penelope Cruz ma dwoje rodzeństwa. Jej brat, Eduardo Cruz, jest muzykiem. Siostra ma na imię Monica i również zajmuje się graniem przed kamerą. Jak widać Penelopę i Monicę łączy nie tylko wspólna zawodowa pasja, ale również wyjątkowa uroda.
0252242.jpg

Sylvester Stallone z bratem
Sylvester Stallone ma dwóch braci i przyrodnią siostrę. Na zdjęciu słynny twardziel pozuje z bratem Frankiem, również aktorem. Drugi z rodzeństwa to Dante Stallone. Przyrodnia siostra artysty, Toni D'Alto jest córką jego matki z drugiego małżeństwa.
0252243.jpg

Emma Watson z bratem
Posiadająca na swoim koncie niebagatelną sumę 15 mln funtów gwiazda może pochwalić się całkiem liczną rodziną. Poza młodszym bratem Alexem (na zdjęciu) aktorka ma przyrodniego brata oraz dwie przyrodnie siostry bliźniaczki z drugiego małżeństwa ojca. Do rodziny zalicza się również dwóch synów partnera matki Emmy Watson z pierwszego małżeństwa.
0252245.jpg

Ralph Fiennes z siostrą i bratem
Słynny brytyjski aktor ma imponującą, jak na europejskie standardy, liczbę braci i sióstr. Jego rodzeństwo to reżyserka Martha, muzyk Magnus, producentka Sophie oraz bliźniacy Joseph i Jacob, z których pierwszy jest aktorem, a drugi ekologiem. Listę zamyka adoptowany brat Michael z wykształcenia będący archeologiem. Na zdjęciu aktor pozuje z bratem Josephem i siostrą Sophie.
0252248.jpg

Sharon Stone z siostrą
Sharon Stone urodziła się jako druga z czworga rodzeństwa. Słynna filmowa kusicielka ma młodszego brata Patricka, młodszą siostrę Kelly oraz starszego brata Mike'a. Na zdjęciu supergwiazda pozuje z siostrą.
0252255.jpg

Sandra Bullock z siostrą
Gesine Bullock-Prado jest siostrą jednej z najukochańszych "dziewczyn z sąsiedztwa". Gesine nie poszła w ślady starszej Sandry i z powodzeniem robi karierę jako prawniczka.
0252257.jpg

Keanu Reeves z matką i siostrą
Kim to młodsza siostra urodzonego w Libanie Keanu Reevesa. Gwiazdor uważa ją za swojego najlepszego przyjaciela. Oprócz niej aktor ma także dwie siostry przyrodnie - Karinę Miller ze strony matki oraz Emmę Reeves ze strony ojca.
0252259.jpg

Jessica Alba z bratem
Mająca meksykańskie korzenie hollywoodzka piękność Jessica Alba ma rok młodszego brata, który podobnie jak słynna siostra, występuje przed kamerą.
0252260.jpg

Jennifer Lopez z matką i siostrą
Latynoska piękność Jennifer Lopez jest drugim z trojga dzieci państwa Davida i Guadalupe Lopez. Aktorka i piosenkarka ma dwie siostry. Młodszą Lindę (na zdjęciu) i starszą Leslie.
0252261.jpg

Nicole Kidman z siostrą
Urodzona na Hawajach Nicole Kidman ma o trzy lata młodszą siostrę Antonię, która przyszła na świat w Australii w 1970 roku. Przedstawione zdjęcie pochodzi z 2002 roku. Antonia Kidman była gościem swojej słynnej siostry na gali rozdania Oscarów.
0252388.jpg

Siostry Bohosiewicz
Na koniec wracamy do Polski. Sonia Bohosiewicz stała się szeroko znana dzięki swojemu genialnemu występowi w "Rezerwacie" Łukasza Palkowskiego. Od tego czasu popularność aktorki nie słabnie.

Artystka ma troje rodzeństwa. Jej siostra Maja, którą widzicie na zdjęciu, również gra i podobnie, jak Sonia, jest niezwykle atrakcyjna.
0252244.jpg